PUBG Mobile ayarlarının değişmesi hesap çalındığı anlamına gelir mi?

Merzey

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle PUBG Mobile'ı PC'den GameLoop aracılığıyla oynuyorum fakat bugün oynarken bir anda laptop dondu. Sistem özellikleri gayet iyi ve ben bu duruma anlam veremedim. Sonra laptopu aç kapa yaptım oyuna tekrar girdiğimde hassasiyet ayarlarımın ve çözünürlük ayarlarımın bir kısmının değiştiğini fark ettim. CS, Valorant tarzı oyunlarda oynadığım için bilgisayarda sık sık çözünürlük değiştiriyorum ondan kaynaklı olabilir mi? Hesabım çalındı mı diye korkuyorum açıkçası.

Bütün şifreleri değistir hassasiyet ayarları sıfırlandıysa çalındığını sanmıyorum ama rasgele ayarlar olduysa çalınmış olabilir sifrelerı bilgisayara kaydetme bilgisayardaki uygulamalara bak gözüne batan varsa sil haa silmeden once uygulamaya gogleden bak belki sistem uygulamasıdır

Bütün şifreleri değistir hassasiyet ayarları sıfırlandıysa çalındığını sanmıyorum ama rasgele ayarlar olduysa çalınmış olabilir sifrelerı bilgisayara kaydetme bilgisayardaki uygulamalara bak gözüne batan varsa sil haa silmeden once uygulamaya gogleden bak belki sistem uygulamasıdır
Hocam hesap hâla bende çok şükür sence bu saatten sonra bir şey olurmu?

Bir de sistem uygulaması derken neyden bahsettiniz anlamadım.

Geri
Yukarı