PUBG Mobile Emülatör Düşük FPS

Dangas12

Hectopat
Son günlerde PUBG oynadığımda oyunda aşırı drop ve kasma meydana geldi. Oysa ki ondan Önce 1080p ve HD grafik ayarlarında oynayabiliyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son günlerde PUBG oynadığımda oyunda aşırı drop ve kasma meydana geldi. Oysa ki ondan Önce 1080p ve HD grafik ayarlarında oynayabiliyordum.
Bununla alakalı bir rehber yapmıştım gidip bakabilirsiniz
Eğer donanımın zayıf değilse sıkıntı yok ama donanımın zayıfsa mesela 8gb ram yada intel core i3 gibi bir işlemcin varsa ve anakartını işlemciye göre aldıysan anakartını işlemcini ve raminin daha üst ve güçlü versiyonlarını alıp kullanmalısın. Ve ekran kartın eğer çok düşük ise en düşük rx570 4GB veya gtx1650 olarak güncellemelisin. Donanımın zayıf değilse bile optimizasyon anlamında emülatör çok düşük kaldığı için fps nin düşük olması kaçınılmaztır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı