PUBG Mobile emülator ses kasma sorunu

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, HS 35 kulaklığım var ama emülatorden oynuyorum hiçbir ses kasma yok. Ne yönden geldiği bile belli değil adamın, haritadan bakmak zorunda kalıyorum ve birisi ateş etse dar alan da çok çatışılan anlaşılacak gibi değil. Yardımcı olur musunuz? Bu arada sadece emülatorde mi oluyor demeyin telefon üzerinden falan oynamadım sadece bunda oynadım, aklıma da şu geldi PUBG Lite'da böyleydi.

Dediklerinizden bir şey anlamadım. Daha açık yazın.
Eskiden başıma gelmişti bazı oyunlarda seste cıt pıt ses geliyordu. Oyun kasmıyordu ama ses kasıyordu. Nedeni işlemci dendi. Buna benzer şeyler oluyorsa İşlemciye ya çok yükleniyorsunuz.

Bir diğer ses kasma sorunu 48000 Hz ve Bit leri değiştirince başıma geliyordu. Oyunun Bit ve Hz kaç sa ses kartından da öyle ayarlayın.

Dosya Ekleri

• SDADA Alıntısı.JPG
    SDADA Alıntısı.JPG
    60,9 KB · Görüntüleme: 246
Dediklerinizden bir şey anlamadım. Daha açık yazın.
Eskiden başıma gelmişti bazı oyunlarda seste cıt pıt ses geliyordu. Oyun kasmıyordu ama ses kasıyordu. Nedeni işlemci dendi. Buna benzer şeyler oluyorsa İşlemciye ya çok yükleniyorsunuz.

Bir diğer ses kasma sorunu 48000 Hz ve Bit leri değiştirince başıma geliyordu. Oyunun Bit ve Hz kaç sa ses kartından da öyle ayarlayın.
Şöyle anlatayım sesin ne yönden geldiği belli değil. Her 2 yerden de aynı miktarda ses geliyor.

Ayarlardan mono seçersen olabilir. Stereo seç.

Creative ses kartlarında smart volume diye bir özelik var. Bu kısık sesleri artıyor yüksek sesleri kısıyor.

tüm sesleri eşitliyor. Belki böyle bir seçenek seçmişsindir. İptal et

Yine yapıyorsa mobil oyun olduğu için yapıyordur.

Bu kadar çevresel ses ve ses derinliğine önemsiyorsan. Kulaklık seçimin yanlış açık tip kulaklıklara yönel. Creative ZXR veya Creatve AE-9 gibi o kulaklığı besleyecek ses kartlarına.

Ses de ne kadar ekmek o kadar köfte...

Arkadaşlar, HS 35 kulaklığım var ama emülatorden oynuyorum hiçbir ses kasma yok. Ne yönden geldiği bile belli değil adamın, haritadan bakmak zorunda kalıyorum ve birisi ateş etse dar alan da çok çatışılan anlaşılacak gibi değil. Yardımcı olur musunuz? Bu arada sadece emülatorde mi oluyor demeyin telefon üzerinden falan oynamadım sadece bunda oynadım, aklıma da şu geldi PUBG Lite'da böyleydi.
düzeltebildinmi aynı sorun bendede war şuan aradan baya zaman geçmiş ama bendede seninkiyle aynı sorun war :( düzeltemedim bi türlü

Yeni konular

Geri
Yukarı