PUBG Mobile emulator FPS düşmesi

BlackeagLee

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5600X RX 6600XT sistem kullanıyorum ve genellikle PUBG Mobile emulator oynuyorum yıllardır ve sürekli olarak FPS düşmesi yiyorum özellikle kalabalık yerlere atlarken. Rakiplerle yakın fightlarda vs. sorum şu; Windows özeiiklierini aç veya kapat var orada Hyper V, sanal makine, Framework 3.5 açılması kasmayı engelliyormuş bende de bunlar kapalı. Sizce bunlar doğru olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'ta sanallaştırma kapalıysa onu açmanın yararı olabilir. Ancak temel sorun PUBG Steam'de bile en yüksek ayarlarda belki sabit 144 FPS oynayabileceğin bir bilgisayara sahipken PUBGM oynaman olabilir mi?

Hocam bana göre sorun şu emülatör olduğundan bunu yaşıyoruz. Grafik ayarlarında 90 FPS seçili bende ve akıcı oynuyorum ama o takılma cok ani FPS düşüşü hep olmasa da nadiren yaşıyorum yoksa bu kadar basit bir oyunu bende 1050 Ti var sende işte baska bir şey cok cok rahat oynatır. Elden bu geliyor bu optimizasyonla :) diye düşünüyorum

BIOS'ta sanallaştırma kapalıysa onu açmanın yararı olabilir. Ancak temel sorun PUBG Steam'de bile en yüksek ayarlarda belki sabit 144 FPS oynayabileceğin bir bilgisayara sahipken pubgm oynaman olabilir mi?

Bu bir sorun değil, tercih. Ben bunu tercih ediyorum. Ben de biliyorum Steam PUBG oynamayı ama istemiyorum.

Bu bir sorun değil, tercih. Ben bunu tercih ediyorum. Ben de biliyorum Steam PUBG oynamayı ama istemiyorum.
Demeye çalıştığım şey PUBGM'yi emülatör harici oynamak mümkün değil ve çoğu performans sorununun sebebi emülatör kaynaklı oluyor. Yani genelde net bir çözümü olmuyor, alternatifler oluyor ki onlardan birisi de emülatör değiştirmek oluyor. Geçmişte çok sık karşılaştığım bir sorundu, anlatmak istesem de anlaşılmak istenmiyordu genelde. Yanlış anlamayın, size kasıtlı bir durum yok.

Demeye çalıştığım şey Pubgm'yi emülatör harici oynamak mümkün değil ve çoğu performans sorununun sebebi emülatör kaynaklı oluyor. Yani genelde net bir çözümü olmuyor, alternatifler oluyor ki onlardan birisi de emülatör değiştirmek oluyor. Geçmişte çok sık karşılaştığım bir sorundu, anlatmak istesem de anlaşılmak istenmiyordu genelde. Yanlış anlamayın, size kasıtlı bir durum yok.

Yok estağfurullah yanlış değil de sürekli aynı demeçler geliyor o yüzden yazdım yani :) yoksa ben de biliyorum Steam PUBG oynamayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı