PUBG Mobile GameLoop geç yükleniyor

iCross_Fire

Hectopat
GameLoop PUBG Mobile indirdim ve en düşük ayarlarda oynıyorum harita açılması saatler alıyor ve oyunu oynayamıyorum. Oyunda kasma falan yok ama grafikler geç yükleniyor. Bunun için bir çözüm var mı?

Sistem: i3 4 çekirdek 3.nesil işlemci 1.70GHz 1GB ekran kartı (GeForce 820M) 8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameLoop PUBG Mobile indirdim ve en düşük ayarlarda oynıyorum harita açılması saatler alıyor ve oyunu oynayamıyorum. Oyunda kasma falan yok ama grafikler geç yükleniyor. Bunun için bir çözüm var mı?

Sistem: i3 4 çekirdek 3.nesil işlemci 1.70GHz 1GB ekran kartı (GeForce 820M) 8 GB RAM.
HDD mi kullanıyorsunuz?

Hep mi öyleydi yoksa son zamanlarda mı yavaş yükleniyor?

Yukarıda sunu demeyi unutmuşum en ilk indirdiğimde cidden yavaştı fakat RAM'im 4 GB'dı ama şu an 8 GB ve oyunu 1 hafta kadar oynadıktan sonra oyunda donma vb şeyler azaldı haritada birazcık daha hızlı açılıyordu ve yetiyordu ama sonra silip tekrar yüklediğimde oyun sıfır haritalar falan çok geç açılıyor ama yine de FPS'de sorun yok.

Diskin sağlığı önemli bir faktör. HD Tune kullanarak tarama yapıp, sonuçlarını buraya atar mısın? DDU kullanarak ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kur ve bütün sürücülerini güncelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı