PUBG Mobile güncelleme kontrolünden sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

EmreBB

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1050 2 GB
İşlemci
i5 7300 HQ
Merhaba arkadaşlar. PUBG Mobile girdiğimde oyun açılıyor fakat güncelleme kontrol ekranından sonra durmadan oyundan atıyor. Bilgisayarı kapatıp açıyorum yok yine aynı. En sonunda fırlatıp atacağım zor sabrediyorum. Önbelleği temizliyorum yine aynı, bir yerde bir sorun var çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

i5 7300HQ.
GTX 1050 2 GB.
16 GB RAM.
Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş sizden öneri istememiş sadece yaşadığı sorunun çözümü için yardım istiyor. Sorun hakkında bilginiz yoksa lütfen konuya yazmayın. Ayrıca GameLoop yani pc üzerinde sorunlu falan da değil sadece yeni gelen bir güncelleme olduğu için hatalar olmuş bunun sonucunda da oyuna girmiyor olabilir.
Belli ki sende bilmiyorsun? Sadece bizi uyarmışsın. Rapor diye bir seçenek var onu kullanabilirsin.

Artı -1 Eksi
Belli ki sende bilmiyorsun? Sadece bizi uyarmışsın. Rapor diye bir seçenek var onu kullanabilirsin.

Rapor gönderilir onda bir sıkıntı yok, önemli olan bir daha bilginiz olmadığı konularda yazmamanız. Yani ben sizi uyarayım ki sizde bir daha bu hatayı yapmayın. Ayrıca bilmediğimi nereden çıkarttınız?

Artı -1 Eksi
Başka arkadaşıma sordum onda bi sıkıntı olmadığını söyledi

Önbellek yerine direk verileri silip tekrar hesaba girmeyi deneyin. Önbelleği silin yanında olması lazım.
Verileri silince oyun içi indirmeler sıfırdan başlıyor. Her defasında oyundan atınca onu yapmakta can sıkar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı