PUBG Mobile için kasmayan emülatör önerisi

Arkadaşlar PUBG Mobile oynuyorumda bilgisayardan oynadığımda GameLoop indirmiştim ama çok fazla FPS düşmesi giriyordu ve kasıyordu. PC sistemim: i3 1.70 GHz, 4 GB RAM, GT 820M 2 GB ekran kartı. Sizce kasmadan oynayacağım emülatör var mı? Hangisini indirmeliyim? (Bluestack hariç)

Şu anda konu aktif mi bilmiyorum ama. PUBG Mobile oyununu tavsiye edilen GameLoop'ta oynamak zorundasın ve alabileceğin performans neyse odur. Farklı bir emulatör kurman durumu maalesef değiştirmeyecek zaman kaybından başka bir şey olmaz. Farz edelim'ki farklı emulatör'de kötü'de olsa performans yakaladın bu Sefer'de tuş kontrolü sorunları yaşayacaksın. Zaten grafik konusunda zevk almazken Bi'de tuş problemi olunca iyice sinirleneceksin. Ama ne kadar kurtarır bilemem denemeni tavsiye ederim. GameLoop beta versiyonu 90 FPS ayarı olan bir güncelleme yaptı indir dene. İnternette bir tomar video var ayarı için tabiki sendeki PC özellikleri doğrultusunda 90 FPS bekleme. Akıcılık yakalayabilsen kafi diceksin. 90 FPS veren emulatörü indirdikten sonra emulatör ve oyun içi grafiklerin hepsini düşük olarak ayarla bir test et bakalım umarım yararı olur.
Remixos ya da primeos gibi seylere bakabilirsiniz fakat PUBG Mobile için sikintili calistigi soylenmis bu yuzden bazi ayarlari siz yapmak zorundasiniz.

Merhabalar. Aklınıza ne kadar bilgisayara kurulacak Android OS varsa hepsini denemişimdir. Amacım PUBG Mobile performansı idi. Performans ister iyi olsun ister kötü olsun bu kısmı hiç önemli değil en önemli sorununu belirtmem gerekirse tuş kontrolleri maalesef tıpkı GameLoop dışında emulatör kullanmak gibi. Tuş ayarları hazır gelmiyor ve maalesef düzeltmek gerçekten zulüm. Araba in bin aynı tuşla gerçekleşmiyor ve bir ton tuş sorunu yanında geliyor. Mouse olayına daha girmiyorum bile. Ben bu testleri ortalama 1 yıl önce yaptım. Yeni bir gelişme var ise test edip bakmak lazım. Ama değiştiğini zannetmiyorum. PUBG Mobile için Android OS denemek isteyenler varsa hiç tavsiye etmem kısacası zaman kaybı.

Son düzenleme:
Merhabalar. Aklınıza ne kadar bilgisayara kurulacak Android OS varsa hepsini denemişimdir. Amacım PUBG Mobile performansı idi. Performans ister iyi olsun ister kötü olsun bu kısmı hiç önemli değil en önemli sorununu belirtmem gerekirse tuş kontrolleri maalesef tıpkı GameLoop dışında emulatör kullanmak gibi. Tuş ayarları hazır gelmiyor ve maalesef düzeltmek gerçekten zulüm. Araba in bin aynı tuşla gerçekleşmiyor ve bir ton tuş sorunu yanında geliyor. Mouse olayına daha girmiyorum bile. Ben bu testleri ortalama 1 yıl önce yaptım. Yeni bir gelişme var ise test edip bakmak lazım. Ama değiştiğini zannetmiyorum. PUBG Mobile için Android OS denemek isteyenler varsa hiç tavsiye etmem kısacası zaman kaybı.
Denemediğim için performansı hakkında bir fikrim yok fakat daha fazla performans vermesi gerekiyor. Dediğim gibi tuşlar ya sıkıntılı çalışıyor ya da hazır gelmiyor bu yüzden siz yapmak zorundasınız fakat eğer daha iyi bir performans alınacaksa buna değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı