PUBG Mobile oyun hesabı satın alınır mı?

Her türlü hesap satışlarında hesap geri alınabilir. Çalınan hesapta zamanında tanıdığım içinde kaç tane kırmızı destansı vardı onu söyleyip bir kaç ayrıntılı bilgi verip hesabı geri almıştı. Bu sadece pubg mobile. Buna e posta twitter vs bağlanmışsa hesap birden çok çalınmaya müsait kapı bırakır. Bana kalırsa arkadaşınızdan vs alın, onun dışında internete güvenmeyin.

Her türlü hesap satışlarında hesap geri alınabilir. Çalınan hesapta zamanında tanıdığım içinde kaç tane kırmızı destansı vardı onu söyleyip bir kaç ayrıntılı bilgi verip hesabı geri almıştı. Bu sadece pubg mobile. Buna e posta twitter vs bağlanmışsa hesap birden çok çalınmaya müsait kapı bırakır. Bana kalırsa arkadaşınızdan vs alın, onun dışında internete güvenmeyin.
İtemsatış üzerinden satın alacağım normalde, sadece facebook bağı var. Onuda bana verecek kanıtlarımı falan alacağım.

Selam, ölü bağ olmayan bir hesap satın almaya kalksam İtemsatış üzerinden ne olur? Hesabı geri alabilirler mi? Ya da ölü bağlı bir hesap satın alsam?

Benim hesabımı çalıp satmışlardı. Satın alan kişi hile açıp hesabıma ban yedirmişti. Yani o almak istediğiniz hesapların hepsi çalıntı. Satın almanız etik olmaz. Ben hesabımı geri alabildim ama belki diğerleri benim kadar şanslı olmayabilir.

Hesabıma bir Minecraft sunucusu sızıntısından ulaştılar.

Benim hesabımı çalıp satmışlardı. Satın alan kişi hile açıp hesabıma ban yedirmişti. Yani o almak istediğiniz hesapların hepsi çalıntı. Satın almanız etik olmaz. Ben hesabımı geri alabildim ama belki diğerleri benim kadar şanslı olmayabilir.

Hesabıma bir Minecraft sunucusu sızıntısından ulaştılar.
ölü bağlı bir hesap daha buldum, itemsatıştan adamdan kimliğini onaylamasını isteyeceğim video aracılığıyla hesabı satın alacağım, şahısın numarasıda var. Hesabın ölü bağının kanıtıda varmış öyle diyor, eleman itemsatış üzerinden sorumluluk kabul ediyorum dese hesabı çalsa itemsatışa rapor atsam sonuç ne olur?

Geri
Yukarı