PUBG Mobile oyunun sesi az geliyor

Bilgisayarın sesini arttırın, ses simgesine sağ tıklayıp ses düzeyi karıştırıcıyı açıp oyunun sesi düşük ise yükseltin. Oyun dışındaki seslerde problem yoksa emülatörden(oyunu açtıktan sonra açılan pencereden) üç çizgi olan butona tıklayıp ses düzeyi seçeneğine tıklayın ve sesi yükseltin. Oyun içi ayarlardan ses kalitesi eğer yüksekte ise düşük yapmayı deneyin. Ses zenginleştirici bir üçüncü parti program kullanıyorsanız bunu devre dışı bırakın. Normalde dinlediğiniz ve ses düzeyini bildiğiniz birkaç şarkı oynatın. Onlarda da sorun varsa kulaklıkta problem olabilir. Benim kulaklıkta benzer bir şey olmuştu, hafiften yandan(hoparlör kısmının dışından) vurunca düzeldi iki aydır sorun yok.

Hocam, diğer uygulamaların hepsinde ses normal. Sadece PUBG'de.

Hocam oyun içinden ses kalitesini düşük yapın. Resimdeki bölümden emülatör üzerinden sesi arttırın. Yine resimde görünen yerden güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Gameloop > Ayarlar > Motor Ayarları > Oynatma Cihazı kısmını kontrol edin. Sorun devam ederse oyun içi ayarlarınızın yedeğini alıp RevoUninstaller benzeri bir programla tamamen kaldırıp yeniden kurmanızı öneririm.

ses düzeyi.png

Hocam oyun içinden ses kalitesini düşük yapın. Resimdeki bölümden emülatör üzerinden sesi arttırın. Yine resimde görünen yerden güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Gameloop > Ayarlar > Motor Ayarları > Oynatma Cihazı kısmını kontrol edin. Sorun devam ederse oyun içi ayarlarınızın yedeğini alıp RevoUninstaller benzeri bir programla tamamen kaldırıp yeniden kurmanızı öneririm.

Eki Görüntüle 1040542
Ses düzeyi full. Efekt kalitesini de düşüğe aldım. Değişen bir şey yok.
@ue666 yardımcı olduğun için, teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Sorunu çözdüm kafayı yiyecektim bütün yolları denedim olmadı. Sorun arkadaşlar emülatörde oyuna girdiğinizde üstten normal bildirimleri açar gibi kayrdırın. Ayarlara tıklayın ayarlara girin orada uygulamaların sesi var, onu yükseltin sorun çözülecektir çok aradım sonunda kendim cabamla buldum.
Sorun şu emülatör de bir telefon sistemi olduğu için şöyle düşünün telefonda programların sesi kısık ondan dolayı ses az geliyor.

Geri
Yukarı