PUBG Mobile vs Steam PUBG

Mobil ilk çıktığında gerçekten çok güzeldi. Son zamanlarda PUBG olayı adının PUBG olması uçaktan atlamak loot yapmak. Geri kalan her şeyi bomboş alakasız saçma şeyler.

İfadeler: YFK
Başlıktaki gibi hangisi sizce.
Karşılaştırılamaz. Birisi kanser bir kitle, para basıp gereksiz izlenme kasan youtuberlara sahip kalite standartlarının yanından bile geçemeyecek bir oyun diğeri ise o oyunun ham ve saf hali. Bana göre Fortnite.

Mobil ilk çıktığında gerçekten çok güzeldi. Son zamanlarda PUBG olayı adının PUBG olması uçaktan atlamak loot yapmak. Geri kalan her şeyi bomboş alakasız saçma şeyler.
Mobile oyunu PUBG isminin ağırlığı altında çıkarılan para hortumlama amaçlı bir oyun gibi. Kalitesi cidden düşük hitap ettiği kitle ayrı saçma.

Karşılaştırılamaz. Birisi kanser bir kitle, para basıp gereksiz izlenme kasan YouTuber'lara sahip kalite standartlarının yanından bile geçemeyecek bir oyun diğeri ise o oyunun ham ve saf hali. Bana göre Fortnite.

Fortnite 10 yaş aralığı. Fortnite daha kötü PUBG Steam'den.

Ne yapalım. Arap'lar falanda var zaten. Onlar olmasa kimi pochinki ye çağırıcaz ki? Toxicler olmasa oyunun tadı yok. Deli gibi bağıranlar falan.
Arada sırada gülmek için giriyorum bende, ama çok cringe oluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…