PUBG Mobile yüksek FPS'de akıcılık kayboluyor

Selam dostlar, PUBG Mobile oyununda ortalama 80-85 FPS ile oynuyorum fakat yakınımda düşman olduğunda akıcılık kayboluyor 20 FPS ile oynuyormuşum gibi oluyor, uzak çatışmalarda çok akıcı özellikle ambar modunda çok drop yiyorum bilen varsa yardımcı olur musunuz?
Sıcaklık değerleri normal 80'i geçmiyor.
İnternet 47 Mbps sadece PC'ye ait.
Ryzen 5 3600.
RTX 2060.
16 RAM.
240 Hz monitör kullanıyorum.
Driverler güncel.
Yalnız HDD yok 500 GB M.2 SSD var...

Not: Arada internette 1 saniyelik kopmalar oluyor 2 saatte 1 kez falan.
Oyun içi ayarlarda 1080 akıcı aşırı motor Smart diğer değerler Full en az kasma olan seçenekler bunlar hepsini denedim.

Selam dostlar, PUBG Mobile oyununda ortalama 80-85 FPS ile oynuyorum fakat yakınımda düşman olduğunda akıcılık kayboluyor 20 FPS ile oynuyormuşum gibi oluyor, uzak çatışmalarda çok akıcı özellikle ambar modunda çok drop yiyorum bilen varsa yardımcı olur musunuz?
Sıcaklık değerleri normal 80'i geçmiyor.
İnternet 47 Mbps sadece PC'ye ait.
Ryzen 5 3600.
RTX 2060.
16 RAM.
240 Hz monitör kullanıyorum.
Driverler güncel.
Yalnız HDD yok 500 GB M.2 SSD var...

Not: Arada internette 1 saniyelik kopmalar oluyor 2 saatte 1 kez falan.
Oyun içi ayarlarda 1080 akıcı aşırı motor Smart diğer değerler Full en az kasma olan seçenekler bunlar hepsini denedim.

Hocam bu sorun her cihazda oluyor oyunun optimizesi sıkıntılı

Doğrudur biliyorum oyun sıkıntılı fakat yayıncılar ve birçok kişi bu sorunu çözmüşe benziyor bende küçük bir yayıncı olarak bu sorunu aşamadığımdan başarısız oluyorum :)

Sistem de zayıf bir halka yok. Ben emulatör ve oyun içerisinden akıcı ve aşırı modlarında oynuyorum kasmayı aza indirmek için.

Geri
Yukarı