PUBG Mobile'da 90FPS nasıl açılır?

İşletim sistemi
Android

MRsuffix Berat

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Gaming 3
10.Nesil Core i5 10300H
16Gb RAM
1Tb HDD
256SSD
GTX1650Ti 4Gb
Windows 11 64bit
Merhaba.
Ben yeni bir telefon aldım markası Redmi Note 11. fakat 90 Hz ekran olmasına rağmen 90 FPS göremiyorum bile, ayarlarda yok ve grafik ayarını da dengeliden daha yükseğe çekemiyorum.
Telefonum Game Turbo'da gördüğüm kadarıyla rahat 80 90 FPS alabiliyor PUBG'de ve nasıl açabilirim 90 FPS ayarını?
Telefonun tam özellikleri;

redmi not 11.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Ben yeni bir telefon aldım markası Redmi Note 11. fakat 90 Hz ekran olmasına rağmen 90 FPS göremiyorum bile, ayarlarda yok ve grafik ayarını da dengeliden daha yükseğe çekemiyorum.
Telefonum Game Turbo'da gördüğüm kadarıyla rahat 80 90 FPS alabiliyor PUBG'de ve nasıl açabilirim 90 FPS ayarını?

Eki Görüntüle 1707784
Bende 120hz ama 60 FPS.

Dostum Game Turbo'dan ayar yapılıyor diye biliyorum ama bu videoya bir göz atmanı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.

Eki Görüntüle 1707784

Buna bakarsan benim cihazımda 90 Hz fakat 40-45 FPS oynuyorum. PUBG Mobile'nin ayarlaması bu. Her cihaz 90/60 açacak diye bir şey yok. GFX tool gibi uygulamalar kullan sınırı kaldır.

Geri
Yukarı