PUBG Mobile'de FPS sabitleme

Ereno480

Centipat
PUBG Mobile'de gereken FPS arttırma işlemlerini yaptım lakin oyunun menusundeyken FPS'im 60 iken oyuna girdiğimde 25 ile 40 arasında seyiriyor ve ani drop sorunlarıyla karşılaşıyorum. Bunun üstesinden nasıl gelirim? Ekran kartım NVIDIA 840M RAM 8 GB PC maksimum ghzm 3.10 laptop Lenovo Z50 serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile'de gereken FPS arttırma işlemlerini yaptım lakin oyunun menusundeyken FPS'im 60 iken oyuna girdiğimde 25 ile 40 arasında seyiriyor ve ani drop sorunlarıyla karşılaşıyorum. Bunun üstesinden nasıl gelirim? Ekran kartım NVIDIA 840M RAM 8 GB PC maksimum ghzm 3.10 laptop Lenovo Z50 serisi.

Gameloop ayarlarından yapmayı denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun mobil için tasarlanmış ve bir bilgisayar üzerinden açtığını unutma. Sabit FPS almak istiyorsan çok çok iyi özelliklere sahip olman lazım ki bu bile yetersiz kalabilir. Oyunun mobil halini bilgisayara ayarladıkları bir sürüm var. Pubg Lite.

Oyun mobil için tasarlanmış ve bir bilgisayar üzerinden açtığını unutma. Sabit FPS almak istiyorsan çok çok iyi özelliklere sahip olman lazım ki bu bile yetersiz kalabilir. Oyunun mobil halini bilgisayara ayarladıkları bir sürüm var. PUBG Lite.

Kardeşim PUBG Lite düşük özellikli olan bilgisayarların bile açacağını bildirildi. Benim bilgisayarım açmıyor mesela.

Oyun düşük sistem derken mesela RX470 diyor. Türkiye şartlarındaki düşük sistem değil, yurt dışındaki şartlara göre düşük sistemlere uygun deniyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı