PUBG Mobile'de GFX tool ban sebebi mi?

Dostum tool dışında bişey kullanmış olabilirmisin
Hayır. Dediğim gibi aynı telefonda 3hesap kullanıyordum bir tanesi full wallhack ama tool olmadan. Bir tane normal tool ile oynadığım hesap hile kullandığım hesap ban yemedi asla ve tool kullandığım 10 yıl ban yedikten sonra bile diğer hesabımda hile kullanmaya devam ettim sorun olmadı. En son 1-2 yıl önce oynadım oyunu zaten.

Root gizliydi ve bu bir sorun değil çünkü biri ban yerken diğeri yemedi.
Pubg dosya kodundan magiski tespit edebiliyo bazenleride ban dalgası oluyo denk gelmiş olabilirsin

Merhaba Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazını kullanıyorum. PUBG'da 45 FPS vermektedir. GFX tool yapıp FPS'i biraz arttırsam ban yeme olasılığı var mıdır? Google Play üzerindeki bir uygulamayi yükleyerek yapacağım.
Hayır 2019'dan beri cihazımın özellikleri kötü olduğu için GFX TOOL , configle oynadım herhangi bi ban yeme durumu olmaz , fakat çimenleri silen özellikleri kapatınız.

Doğrudur hocam. Kullanıp da ban yiyenleri görünce indirmek istemiyorum. Çok kararsız kaldım.

Hocam uygulama bu mu?Eki Görüntüle 1686763
Hocam bu uygulama %100 Bansızdır yaklaşık 1-2 senedir fotoğraftaki uygulamayı kullanıyorum hiçbir şekilde ban yemedim yiyen de başka birşeyden yemiştir.

Merhaba Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazını kullanıyorum. PUBG'da 45 FPS vermektedir. GFX tool yapıp FPS'i biraz arttırsam ban yeme olasılığı var mıdır? Google Play üzerindeki bir uygulamayi yükleyerek yapacağım.

Hocam bence uygulama değil de 90 veya 60 FPS Config yapın elin arabı teaming yapıyor ban yemiyor siz 90 FPS yaptınız diye ban yemezsiniz diye düşünüyorum.

Hayır 2019'dan beri cihazımın özellikleri kötü olduğu için GFX TOOL , configle oynadım herhangi bi ban yeme durumu olmaz , fakat çimenleri silen özellikleri kapatınız.

Hocam bu uygulama %100 Bansızdır yaklaşık 1-2 senedir fotoğraftaki uygulamayı kullanıyorum hiçbir şekilde ban yemedim yiyen de başka birşeyden yemiştir.
Hocam telefona bir zararı var mı?

Geri
Yukarı