PUBG Mobile'de hile kullanan sayısı çok mu?

Mobil cihazda oynarken hileyle fazla karşılaşmadım ama emülatörle bilgisayarda oynarken daha fazla hileyle karşılaştım.

Farklı eşleştiriyorlar yani. Mobil oynayan ayrı PC'den oynayanlar ayrı?
Lite'da hic hile gormedim. 1 gunde Silver 4'ten Gold 2'ye cikabilmistim. Oyun bildigin bot kayniyor gibi bir sey fakat Platin'in ustunde bordo bereliler var.

Lite'ın PC versiyonunda çok hile oluyormuş galiba.

Lite bitiyor boşuna oynamayın gördüğüm kadarıyla oyunu kapatacaklarmış güncelleme almayacakmış daha.

Nereden gördünüz? Kararsız kaldım zaten. İndirsem mi indirmesem mi? Normal PUBG indirmeyi düşünüyorum indirirsem. Play Store'da yorumlara baktım hileden şikayetçi insanlar. Neden önüne geçmiyorlar bu hilelerin anlamış değilim.

PUBG Lite'ı bizzat kendim oynuyordum 1 aya kadar ama oyuna güncelleme getirmeyi kestiklerinden beri hileden geçilmiyor.

Nereden gördünüz? Kararsız kaldım zaten. İndirsem mi indirmesem mi? Normal PUBG indirmeyi düşünüyorum indirirsem. Play Store'da yorumlara baktım hileden şikayetçi insanlar. Neden önüne geçmiyorlar bu hilelerin anlamış değilim.

Siz PUBG Mobile Lite'den bahsediyorsanız bir şey diyemem ama PC Lite'de deli gibi hile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı