Çözüldü PUBG MSVCP140.dll Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gencer Atmaca

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Oyunu yükledim, oyuna girmek istediğimde bu hatayı alıyorum: "Cannot find 'MSVCP140.dll'. Please, re-install this aplication."
Ne yapmalıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi şu an geç oldu birazdan uyumam lazım dediğim yöntem işe yaramadı ise iş uzun olabilir. Maalesef yarına kadar beklemeniz lazım. Anlayışınız için teşekkürler. :)
Hocam aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@delozman sorun çözüldü.

Çözüm;

Logfile raporuna göre, xinput1_3.dll ve d3dx11_43.dll kusurlu, bozuk görüldü.

Sırasıyla, Yerel Disk<Windows<System32 içinde güncel 64 bit xinput1_3.dll dosyasını kopyalayıp, "Hedefteki Dosyaları Değiştir" ikonuna bastıktan sonra xinput1_3.dll sorununu çözdük.

d3dx11_43.dll sorunu ise, DirectX İndirme Aracı yükledikten sonra o sorun da çözüldü.

Ancak ekran kartı eski ve DirectX 11 desteği olmadığı için oyunu açamadık. Birkaç gün sonra ekran kartını R9 270X ile yükselttikten sonra sorunu çözdük.

Oyun içi başarı görüntüsü:
IMG_20171221_200211.png

Kendilerine iyi oyunlar diliyorum. Bol şans.

@Jayedo Logfile ve DWI raporu paylaşın. Sisteminiz nedir? Windows sürümünüz nedir?

Son düzenleme:
@delozman sorun çözüldü.

Çözüm;

Logfile raporuna göre, xinput1_3.dll ve d3dx11_43.dll kusurlu, bozuk görüldü.

Sırasıyla, Yerel Disk<Windows<System32 içinde güncel 64 bit xinput1_3.dll dosyasını kopyalayıp, "Hedefteki Dosyaları Değiştir" ikonuna bastıktan sonra xinput1_3.dll sorununu çözdük.

d3dx11_43.dll sorunu ise, DirectX İndirme Aracı yükledikten sonra o sorun da çözüldü.

Ancak ekran kartı eski ve DirectX 11 desteği olmadığı için oyunu açamadık. Birkaç gün sonra ekran kartını R9 270X ile yükselttikten sonra sorunu çözdük.

Oyun içi başarı görüntüsü:
Eki Görüntüle 272406

Kendilerine iyi oyunlar diliyorum. Bol şans.

@Jayedo Logfile ve DWI raporu paylaşın. Sisteminiz nedir? Windows sürümünüz nedir?
İlgin için teşekkürler. Yazma engeli diye birşey vardı. Cevap veremedim. Ben anlamadım neden böyle birşey olduğunu ancak herneyse. Problemi çözdüm. Teşekkür ederim @Mr.Acar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı