PUBG Tam Ekrana Geçmiyor

erendoggan

Decapat
Merhaba arkadaşlar. PUBG'de oyunda 1920x1080 çözünürlükte FPS çok düşüyor ve güzel oynayamıyorum. Çözünürlüğü düşürdüğümde ise ekran küçülüyor tam ekran modda ekran yanıp yanıp sönüyor saniyede hzılı hızlı oluyor. Yardım edebilecek var mı oyun sadece tam erkan pencere yapınca düzeliyor ancak onda da çok düşük FPS alıyorum.

Bir de bu yeni güncellemeyle oldu. Vikendi güncellemesinden sonra.

Aynı sorun Dying Light'da var, tekrar tekrar tam ekranı seçip enter yapıyorum 3. veya 4. tıklayışımda tam ekran oluyor. Geçiçi bir çözüm, kalıcı bir çözüm bulana kadar işine yarayabilir bir dene.

Nvidia ekran kartı kullanıyorsan, Nvidia Denetim Masası > Masaütü boyutunu ve konumunu ayarla > Ölçeklendirme Yok seçeneğini seçip tekrar dener misin?. Denedikten sonra geri dönüş yaparsın.

Başka bilen biri varsa yazabilir mi ?
Tam ekran mod seçeneklerini tek tek denediniz mi? Vikendi güncellemesinden sonra ben de oyuna ilk girişte özellikle tam ekran modda görünmüyor. Tam ekran pencere yapıp, sonra tekrar tam moda geçerek çözümlüyorum. FPS düşüklüğüne tabiki 1920*1080 çözünürlük sebeplerden biri. Ben de GTX 1050 ekran kartı için mecbur dediğiniz gibi düşürerek oynamaya çalışıyorum.
Bu arada sisteminiz nedir? Benzer sistemlerdeki ayarlarda kaç FPS alınıyor, youtube kanallarından izleyip görün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı