PUBG yanıt vermiyor

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Gigabyte B450M S2H
  • Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ Special Edition
  • G.Skill Ripjaws 3000 MHz 8 GB
  • Kingston HyperX Fury 3D 480 GB SSD
Sistemim bu şekilde, PUBG açtığımda lobi yüklenmeden initializing ekranında oyun çöküyor (yanıt vermiyor). Görev yöneticisinden görevi sonlandırarak çıkabiliyorum. Diğer oyunlarda asla böyle sorunlar yaşamıyorum. Sorunu, 3 kere girdiysem 1 kez illa yaşıyorum. RAM'im 8 GB bundan kaynaklanabilir mi? Var mı bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakası yok dosyaları onarmayı denedin mi?
Dosya bütünlüğünü doğrulamayı denedim Fakat bir sonuç alamıyorum. oyuna girebiliyorum tabi ki fakat 2. seferde bazen 3. seferde. Canı istiyor bazen hiç 'yanıt vermiyor' hatası almıyorum büyük ihtimal 8 gb ramdan kaynaklı

Dosya bütünlüğünü doğrulamayı denedim Fakat bir sonuç alamıyorum. oyuna girebiliyorum tabi ki fakat 2. seferde bazen 3. seferde. Canı istiyor bazen hiç 'yanıt vermiyor' hatası almıyorum büyük ihtimal 8 gb ramdan kaynaklı
8 GB RAM ile oynayan milyon tane insan var. Kaldırıp tekrar kurun.

8 GB RAM ile alakalı değil emin ol aynı sistemde sadece RX 580 olan kuzen var 8 GB onun da hiç böyle bir şey olmadı.
Giriş yaparken PUBG introsu da 2-3 FPS ile geliyor. Lobi geldikten itibaren sorun yok, girişte oluyor ne oluyorsa.
8 GB RAM ile alakalı değil emin ol aynı sistemde sadece RX 580 olan kuzen var 8 GB onun da hiç böyle bir şey olmadı.
Kaldırıp yükleyeceğim, sağ ol önerin için.
Hiç bir fark olmadı yeniden yüklediğimde. Var mı başka önerileriniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı