PUBG yayını için R5 2600 GTX 1050 Ti sistem yeterli mi?

Bende r3 1300x oc var ve 16 GB ram 1060 6gb ekran kartı ve Asus b350m-a var ve gerek oyunda olsun gerek yayınlarımda olsun hiçbir sıkıntı yaşamadım bence benim fikrim Nvidia al yayını ekran kartı üzerinden ver derim ben sana ama bende 8 GB varken bilgisayarimda hafif drop vardı oyuzden 16 yaptım bilgin olsun ha bu arada işlemcinin 2. Nesil ve apu var bana kalırsa apusuz al 1600x ve alırken x değeri olsun zaten ekran kartı alicaksin

Görüş uzaklığı ultra, texture yüksek, kenar yumaşatma yüksek ile 60 ile 50 FPS arası alırsın. Ama ben de 16GB RAM var. 8 ile ne olur bilemem.

Ryzen ile sıkıntısız yayın açarsın da, 1050ti ile oyunda tatmin edici FPS değerleri alır mısın orası tartışılır. RX 570 alman daha hayırlı olur.

Son düzenleme:
O işlemci ile yayında drop söz konusu bile olamaz maalesef sizin işlemci yayın için düşük kalıyor.
Kendi işlemcim adına konuşmadım ki? Yayınımı da mis gibi yapabiliyorum bu arada yayında hiç bir sorun yaşamadım daha işlemci konusunda
DEdiğim gibi kendi adıma konuşmadım, i7 6700 şu an yayın için hiç bir sıkıntı çıkarmadı bana.

Kendi işlemcim adına konuşmadım ki? Yayınımı da mis gibi yapabiliyorum bu arada yayında hiç bir sorun yaşamadım daha işlemci konusunda

DEdiğim gibi kendi adıma konuşmadım, i7 6700 şu an yayın için hiç bir sıkıntı çıkarmadı bana.
Senin işlemcin İ7 6700 mü? Eğer öyleyse OBS yayın ve kayıt ayarlarını paylaşır mısın?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı