PUBG'de BP ile aldığımız sandıkları açmak değer mi yoksa satmalı mıyız?

xxxximparat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi PUBG Steam versiyonunda bp adı verilen puanlar ile alabildiğimiz haftalık limiti olan bu sandıkları açmak mı satmak mı iyi? Mesela bazı kasalar 50 kuruştan 2 TL'ye kadar değişiyor. Bunları açıp 5 kuruşluk item çıkınca üzülüyorum. İyi şeyler çıkma şansı çok mu düşük siz açıyor mu satıyor musunuz bilgi alabilirsem sevinirim.

Ben açıyorum ama sen bilirsin ben açıyorum arada sırda güel item vere biliyor çok bp var ise aç yok ise sat

Kostümlere karşı bir hevesim yok ben çıksa da kullanmam satarım yani. Değerli şeyler çıktığı kaç sandıkta bir oluyor? Mesela 20 sandık açtığında kaç tane para eden şey çıkıyor

Kostümlere karşı bir hevesim yok ben çıksa da kullanmam satarım yani. Değerli şeyler çıktığı kaç sandıkta bir oluyor? Mesela 20 sandık açtığında kaç tane para eden şey çıkıyor
knk onu oyun atıyo yani önceden belirlki bence çok güzel item çıkmaya bilir bence işini hiç riske atma

Kanka onu oyun atıyor yani önceden belirlki bence çok güzel item çıkmayabilir bence işini hiç riske atma.

İyi o zaman satayım gitsin ya teşekkürler. 2TL'lik sandık açtım 10 kuruşluk item çıktı ayar ediyor. 2TL'yi alınca zengin olmayacağım ama hoşuma gidiyor yine de. Teşekkürler.

Geri
Yukarı