PUBG'de mermilerim gitmiyor

Meddmen

Hectopat
Merhaba, Steam PUBG adamı vuruyorum. Adamdan deli gibi kan çıkıyor ama maç sonu bakıyorum, 0 damage yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Steam PUBG adamı vuruyorum. Adamdan deli gibi kan çıkıyor ama maç sonu bakıyorum, 0 damage yazıyor.

Hocam ping değeriniz yüksekse ya da oynadığınız sunucunun pingi varsa ondan olabilir.

Modem res.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlandığınız sunucunun ping değeri yüksek olabilir yada internetiniz iyi değildir. Başka bir ihtimal 0 damage olmasa bile az damage veriyorsanız muhtemelen koluna bacağına falan sıkıyorsunuzdur karakterin. Tick sorunuda olabilir yada Packet Loss hocam.

@EmperortheAntares muhtemelen şöyle bir şey; sen oyuna 50-60ms ile bağlanıyorsun, başkası da 15-20ms mesela. Senin diğerlerinden, başkalarının da senden fazla bir gecikmesi var. Oyun sırasında bu gecikme çok belli etmiyor. Sen duvarın ardında beni nasıl vuruyor diyorsun ama halbuki onun ekranında sen daha duvarın ardında olmadığın için seni zaten vurmuş oluyor ve sen kendi ekranında sonradan ölüyorsun. Maç kayıtları da muhtemelen 0ms olarak gösterdiğinden izlerken garip geliyor. Adam hedefe bir anda dönüyor, ateş ederken sanki aimbot varmış gibi kilitlenerek sıkıyor.

Geri
Yukarı