PUBG’de Ses karşıya gitmiyor

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Mobile, Lite ve PC versiyonunda sesim karşıya gitmiyor. Kendi iPhone kulaklığımla denedim, kardeşimin Xiaomi kulaklığıyla denedim, daha çeşit çeşit mikrofon özelliği olan kulaklıkla denedim ama karşıya sesim gitmiyor. Kulaklık jakına takıyorum, ses yönetici açılıyor zaten mikronu seçiyorum ama oyuna girdiğimde sesim karşı tarafa gitmiyor.

Telefona takınca işe yarayan kulaklıklar bilgisayarda işe yaramıyor. Oyuncu kulaklığı alacağım ama almışken düzgün bir şey olsun diye beklemek zorundayım 2-3 ay daha malum öğrencilik. Bunu nasıl düzeltirim? Sorun bilgisayarda mı? Oyunda mı? Yoksa kulaklıklarda mı?

Bir kulaklığı mikrofona diğerini hoparlöre bağlıyorum bu sefer ikisi de sapıtıyor. Hem kasadan hem anakarttan denedim. Kulaklıklarla ses kaydetmeyi deniyorum bilgisayarda ama nafile o da olmuyor. Fakat mikrofon olarak görüyor. Ses vs. açık. Düzeltilebilir bir şey mi? Yoksa acele kulaklık yolu göründü mü bana? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı