PUBG'de ses kasılmıyor

tezcan64

Hectopat
2 Gün önce gayet ses kasabilirken şimdi ses kasamıyorum. Nedeni ise şimdi ise arkamda gelen sesler sanki 200 metre uzaktaymış gibi geliyor. O yene dönünce 50 metre ötede oluyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumu bende yaşıyorum şuan. Kontrol et onar dedim bir daha denedim ama yine olmadı. Güncelleme bekliyoruz bakalım.

Bir çözüm bulan varsa bir bilgi versin de sorun çözülsün tilt oldum iyice
Kardeşim bende de öyle bir sorun vardı. Bi gün bilgisayara format attım ve driverları kurduğumda o hata düzelmişti. Bence Driver güncelle güncel değilse. Güncelse de bi kaldırıp tekrar kur. Ayrıca Jack girişinde temassızlık olursa ses bozulabiliyor.

Hangi kulaklık ve hangi ayarlarda oynuyorsun kulaklık eski veya girişi hasarlımı ya da yeni mi?

Hangi kulaklık ve hangi ayarlarda oynuyorsun kulaklık eski veya girişi hasarlımı ya da yeni mi?
EarPods kulaklığıyla oynuyordum. Ayarlar fark etmez zaten Stereo’da oynuyordum. Kulaklık hasarlı değil şuan çok iyi şekilde ses alabiliyorum. Bir de oyun oynarken ses kalitesi düşüyor değil mi? Eğer öyle bi sıkıntın varsa muhtemelen Driverlarda sıkıntı vardır.

EarPods kulaklığıyla oynuyordum. Ayarlar fark etmez zaten Stereo’da oynuyordum. Kulaklık hasarlı değil şuan çok iyi şekilde ses alabiliyorum. Bir de oyun oynarken ses kalitesi düşüyor değil mi? Eğer öyle bi sıkıntın varsa muhtemelen Driverlarda sıkıntı vardır.
Benim öyle bir sıkıntım yok konu sahibi arkadaşın bir sıkıntısı varmı onu merak ettim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı