PUBG'de ses kasma

Kowi

Hectopat
Merhaba, PUBG'de sesin sağdan mı soldan mı geldiğini anlayabiliyorum ama yukarıdan mı geliyor alttan mı çözemiyorum. FPS oyunlarında ses kasmak için kullandığınız program var mı? Kulaklığım Gamepower Tinker 7.1, uygulamasından EQ ve 3D sesi açsam ses kasmama yardımcı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PUBG'de sesin sağdan mı soldan mı geldiğini anlayabiliyorum ama yukarıdan mı geliyor alttan mı çözemiyorum. FPS oyunlarında ses kasmak için kullandığınız program var mı? Kulaklığım Gamepower tinker 7.1, uygulamasından eq ve 3D sesi açsam ses kasmama yardımcı olur mu?

Oyunun kendisi normalde kasıyor mu?

7.1 özelliğini PUBG'de kullanmayın. En son oynadığımda oyunun seslerinde ciddi anlamda sıkıntı vardı. Yukarıdan mı alttan mı sorusu ise biraz oyun süresiyle alakalı. Git gide seslere daha adapte oluyorsunuz.

Merhaba, PUBG'de sesin sağdan mı soldan mı geldiğini anlayabiliyorum ama yukarıdan mı geliyor alttan mı çözemiyorum. FPS oyunlarında ses kasmak için kullandığınız program var mı? Kulaklığım Gamepower Tinker 7.1, uygulamasından EQ ve 3D sesi açsam ses kasmama yardımcı olur mu?
Dolby Atmos varsa etkinleştir.O zaman daha rahat sesin yönünü anlarsın.Tabi telefonun ne o özellik var mı ?

Geri
Yukarı