PUBG'de uzak mesafelerin bulanık görünmesi

Tiger1

Hectopat
Ne yaptıysam çözemedim. Gerek monitör ayarı gerek NVIDIA ayarı vs. denemediğim şey kalmadı. Uzak mesafeler neden bulanık görünüyor? Ayrıca çimler, dokular falan da bir garip gibi geliyor sanki bana. Siz ne düşünüyorsunuz attığım görsele bakaraktan. Herkeste mi böyle yoksa bende mi sıkıntı var? Monitör ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 2K 27 inç. Ekran kartı 3080 Ti. Yardımlarınızı bekliyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 135
Ne yaptıysam çözemedim. Gerek monitör ayarı gerek NVIDIA ayarı vs. denemediğim şey kalmadı. Uzak mesafeler neden bulanık görünüyor? Ayrıca çimler, dokular falan da bir garip gibi geliyor sanki bana. Siz ne düşünüyorsunuz attığım görsele bakaraktan. Herkeste mi böyle yoksa bende mi sıkıntı var? Monitör ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 2K 27 inç. Ekran kartı 3080 Ti. Yardımlarınızı bekliyorum
Motion Blur açıksa kapatın,
Ölçeklendirmeyi %100 yapın.

keskinleştirme açık , kenar yumuşatma ultrada. İşleme ölçeği 120, yani full. Diğer ayarlar en düşükte.

Nereden yapıyoruz bu ayarları ?

Nasıl kontrol edebilirim ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölçeklendirme ayarı da aynı yerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölçeklendirme ayarı da aynı yerde.
Hareket izi oluyor türkçesi sanırım. Kapalı yaptım fakat çok bir şey değişmedi. Ölçeklendirme de 120'de full.

Geri
Yukarı