PUBG'den haksız ban yemek

443652

Hectopat
Şimdi arkadaşlar ben 688 gündür uğraşıyorum bu uyuz PUBG benim banımı kaldırmıyor. Şimdi olay şöyle bundan tam 690 gün önce benim hesabım çalınıyor ve ben geri aldığımda PUBG'den ban yiyorum daha önce de PUBG'den ban yediğim için çok takmıyorum ve 2 hafta sonra gönderiyorum adamlar bana inanmıyorlar yok hile açtın ban yedin diyorlar neyse ben uğraşıyorum işte Steam yazışmalarını atıyorum takmıyorlar bile ben de saldım aman boş ver dedim geçen günlerde bu durum çok canımı sıktı ve yazdım ilk başta gene hiç buralı olmadılar zorladım bu sefer 5-6 kere attım en son he demek öyle dur bir biz bakalım dediler ve bana aşağıda resimde verdiğim gibi bir cevap verdiler. Şimdi merak ettiğim bu adamlar Valve mı? Şirketine ortak mı? Ben ona Steam'le olan yazışmalarımı atmama rağmen nasıl oluyor da bu adamlar bana hesabın çalınmadı gibi bir yazışma atabiliyor? Bu onların hakkı mı? Bu işi daha ileri götürebilir miyim? He şimdi size Steam'le yazışmalarımı atamam ancak hesabın giriş geçmişini atayım.

Not: Bana inanmayabilirsiniz hile açıyor sonra ağlıyor diyebilirsiniz yani diyebilirsiniz size bunu kanıtlayamam o yüzden lütfen tek bakış açısıyla yaklaşmayın.

5.png
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi sen neredeyse 2 yıldır banını açtırmaya mı çalışıyorsun? Hocam bence yeni hesap alma zamanı gelmiş. Uğraşmayın daha fazla. Açmazlar o banı.

Genelde ya arkadaş hile yapıyor, ya da çalan kişi hile yapıp geri bırakıyor hesabı.
PUBG niye inansın?
ona steamle olan yazışmamı attığım için ?
Peki şöyle bir soru sorsam benim banımı kaldırsalar artık oyunlarını falan oynamam benim derdim profilimde ki o iğrenç oyun yasaklaması yazması onu kaldırmamın bir yolu varmı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı