PUBG'den Nasıl Para Kazanılır?

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Arkadaşlar bu PUBG'den millet nasıl para kazanıyor? Ben oyunu alalı bayağı oldu ama toplasanız 15-20 TL anca kazanmışımdır. Şuan hiç kazanamıyorum desem yeridir. Hayır oyunda BP kazanmak çok kolaymış gibi aldığım kasaların değeri 0,04 TL gibi komik bir rakama satıyorum. Millet nasıl 3-4 TL'ye satıyor anlamadım. Sadece ilk aldığımda gelmişti 3 TL'lik kasalar, şu aralar hiç gelmiyor. Bu arada oyunu tabi ki de para kazanmak için almadım, ama hem oynarken hem de para kazanmak varken kazanmakta isterim hani.:) Neyse lafı çok uzattım, sorum açık. Millet nereden buluyor bu kasaları? Bilmediğim bir şey mi var acaba?:kararsız:

Bazı kasalar ilk çıktığında 20 TL'ye bile satılıyor. Sonradan değeri hızlı düşüyor. Eskiden kazanmak kolaydı, şimdi çok gelmiyor ve oyuncu sayısı arttığı için o kadar değeri kalmadı. Yine de BP biriktir. Yeni kasa geldiğinde alıp sat. Dediğim gibi eskisi kadar kazandırmaz ama hiç yoktan iyidir. 50 saatim falan var, rahat 150 TL kazandırmıştır Steam cüzdana :)

Maşallah hocam iyi kazanmışsınız.:D Yeni kasa gelene kadar BP biriktireyim o zaman en iyisi. Ben direk BP oldukça hangi kasa varsa onu alıyordum.

Para kasma olayı eskilerde kaldı artık. Takas banı, kutuların fiyatlarının düşmesi falan bitirdi olayı. Bende totalde 600-700TL kasmışımdır.

Kasalar ilk çıktığı zamandan itibaren birkaç gün boyunca yüksek fiyata satılıyor/alınıyor. Oynadığınız maçlardan kazandığınız BP'yi biriktirip, yeni kasa çıktığında harcarsanız daha çok para kazanırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu işten para kazananlardan biriyim ama çok zor onu baştan söyleyeyim. Neden? Rakip çok ve atı alan üsküdarı geçti gibi bir şey oldu. Yıllardır popüler bir oyun ve yerli yabancı herkes pastadan payını almış durumda.

Öncelikle, skin ve kasa gibi işlerde çok para yok. PUBG'den para kazanmak istiyorsanız benim gördüğüm kadarıyla birkaç karlı alan var.

1- Twitch yayıncısı olursunuz. İyi pubg oynuyorsanız mithrain, armuttv, 10000days gibi kanallarla rekabet eder yada ortaklık kurarsınız. Bir şekilde yolunuzu bulursunuz. Gerçekten twitch iyi bir para kazanma platformu ama yatırım ve bilgi istiyor. Ciddi donanım ve emek gerektiren bir meslek. Ek bir iş olarak bakılmamalı kesinlikle, tam zamanlı bir uğraştır bana göre.

2- PUBG konulu youtube kanalları görüyorum mesela ben. En komik anlar, en iyi atışlar vs. gibi Türkçe ve İngilizce dilinde sürekli bu videoları mixleyip yayınlıyorlar ve ciddi izleniyor. Eh youtube'da güzel bir para kazanma platformu sonuçta.

3- Turnuvaların getirisi çok. Faceit gibi sitelerde ödüllü maçlarla dolar kuruyla para kazanabiliyorsunuz. Çoğu twitch yayıncısının yan gelirlerinden biri de bu maçlardır. Sıralamaya girerek düzenli ödeme alabiliyorlar ama maç kazanmak çok zor.

Daha çok yöntem var aslında ama ben çoğunu denemedim. Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Başka yöntem arayanlar şuraya göz atabilirler: PUBG Para Kazanma Yöntemleriyle Ayda 5000+ TL Kazanın!

Özel olarak sormak isteyenlere kendim nasıl kazanıyorum onu da anlatabilirim. Kısaca bu sektörde yani oyun sektöründe ciddi para var ve potansiyeli her geçen gün artıyor. E-spor turnuvaları, yerel turnuvalar vs derken pazar giderek büyüyor.

Bol kazançlar ^^

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı