Puff içe çekilmeden kullanılırsa ciğerde su toplama olur mu?

Puffı içime çekmeden kullanırsam ciğerlerde su toplama vb. olaylar yaşar mıyım?
Dünyanın her yerinde deli gibi satılan bir ürün olan Puff'u çeken arkadaşların ne kadarı ciğerde su toplanması v.b olaylar yaşıyor da sen bunu soruyorsun? Alerjin yoksa, kullanmak istiyorsan kullanabilirsin, kullanmıyorsan hiç başlamana gerek yok.

Ağır metaller içeriyor. Zararsız birşey gibi lanse ederek sattılar. Kendinizi düşünüyorsanız kullanmayın. Su buharı çekmediğiniz sürece her duman zararlıdır.

Ağır metaller içeriyor. Zararsız birşey gibi lanse ederek sattılar. Kendinizi düşünüyorsanız kullanmayın. Su buharı çekmediğiniz sürece her duman zararlıdır.
Şu ağır metaller bilgisiyle ilgili açıklama paylaşırsan harika olur. Nikotin tuzuyla ilgili uzun vadeli veri yok ama ağır metal kısmını senden duymak istedim.

Peki normal sigaradaki gibi dudak kanseri gibi bir olay yok değil mi?
Henüz uzun vadeli bilgiler yok, sigarayıda hamileler içsin diye pazarlıyorlardı hatırlarsan veya araştırıp görürsen. Dudak kanserinden çok ağız ülserleri, boğaz ve akciğer problemleri ön planda sigara için - onda da kişiden kişiye çok değişen bir skala mevcut, malesef tam olarak "şu kadar içersen şu olur" diyemiyorlar.

Ondan yukarıdaki ağır metal konusunu açan arkadaşa sordum, nikotin tuzlarıyla yapılanlarla normal nikotin arasında fark var bünyeye geçişte onu biliyorum fakat ağır metal kısmını hiç görmedim.

Henüz uzun vadeli bilgiler yok, sigarayıda hamileler içsin diye pazarlıyorlardı hatırlarsan veya araştırıp görürsen. Dudak kanserinden çok ağız ülserleri, boğaz ve akciğer problemleri ön planda sigara için - onda da kişiden kişiye çok değişen bir skala mevcut, malesef tam olarak "şu kadar içersen şu olur" diyemiyorlar.

Ondan yukarıdaki ağır metal konusunu açan arkadaşa sordum, nikotin tuzlarıyla yapılanlarla normal nikotin arasında fark var bünyeye geçişte onu biliyorum fakat ağır metal kısmını hiç görmedim.
Ağır metal kısmını başka forumda gördüm. O kişide yabancı kaynaktan almış ama kaynakça belirtmemiş. Sigaradan çok daha az zararlı o kesin. Videolarda deniyorlardı. Her türlü kimyasal soluduğunuz aşikar. İyisi kötüsü olmaz.

Fakat bunlar içinde net şekilde mevcut.

ek olarak
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ağır_metal

Son düzenleme:

Geri
Yukarı