Puftan yanık tadı geliyor

Elektronik sigara daha farklı değil mi hocam? Yani içine pamuk benzeri bir şey falan konuluyor, bunda sadece likit konuluyor diye biliyorum. Tabii çok bir bilgim yok, yanlış biliyorda olabilirim.

Hocam benim de gram bilgim yok, okulda içiyorlardı sordum elektronik sigara dediler, başkası da puff dedi. O yüzden sormuştum.

Coili küçük olduğu için uzun çekimden dolayı yanmıştır şarj edilebilir ve doldurulabilir değilse at çöpe gitsin.
Şarj edilebilir

Coili yanmış demek oluyor değiştirmen lazım ama değiştirmen mantıklı olmaz fiyatı pahalı çünkü yenisini almak daha mantıklı o puff çöp olmuş içine çekme sakın çok zararlı.
Coili ne oluyor

İyi günler arkadaşlar bugün arkadaş puf içiyordu. 5 saniye aralıksız içime çekti sonra 1 saniye üfleyip yine 5 saniye çekti ve bundan sonraki çekişinde yanık tadı geliyordu ne yapmam lazım?

Puff'un içini açıp görürseniz pamuk bulunmakta çok hızlı ve fazla çekim sonucu pamuk közleşmeye başlıyor ve yanık tadı geliyor. Pamuğu değiştirmeniz lazım fakat daha önce hiç Puff'un içini açmadıysanız bilen birini bulmanızı öneririrm

Puff'un içini açıp görürseniz pamuk bulunmakta çok hızlı ve fazla çekim sonucu pamuk közleşmeye başlıyor ve yanık tadı geliyor. Pamuğu değiştirmeniz lazım fakat daha önce hiç Puff'un içini açmadıysanız bilen birini bulmanızı öneririrm.

Pamuktada sıkıntı yok likitede sıkıntı yok büyük ihtimalle mekanizmada sıkıntı var pamuk bembeyazdı.

Geri
Yukarı