Puma ayakkabı alınır mı?

emrre.exe

Centipat
Daha fazla  

Merhaba bu ürün hem fiyat olarak hem kalite olarak nasıldır ? Görüşlerinizi almak istiyorum. Amazon prime ile 1021 liraya geliyor. Sadece üzerindeki pembelikler hoşuma gitmedi. Onun dışında gayet iyi görünüyor.

Puma güzeldir ya bir Adidas bir Nike değil kalite olarak ama bence gayet ideal bir kalitesi var üzmez sadece suni derilerini almayın kötü oluyor Puma'nın.

Rahat ve konforlu bir ayakkabı, koku yapmıyor, fakat ne için aldığınıza da bağlı yani sürekli giyilecek hor kullanılacak bir ayakkabı değil, genelde koşu ve spor için tercih ediliyor.

Puma güzeldir ya bir Adidas bir Nike değil kalite olarak ama bence gayet ideal bir kalitesi var üzmez sadece suni derilerini almayın kötü oluyor Puma'nın.

Alabilirsin. Bir Nike Adidas değil fakat götürür seni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahat ve konforlu bir ayakkabı, koku yapmıyor, fakat ne için aldığınıza da bağlı yani sürekli giyilecek hor kullanılacak bir ayakkabı değil, genelde koşu ve spor için tercih ediliyor.
Günlük kullanımda giymeyi düşünüyorum. Ümiversiteye giderken falan.

Siyahı daha geçen aynı fiyattaydı. Pembe bozmazsa alın ama bilemedim.

Alabilirsin. Bir Nike Adidas değil fakat götürür seni.
Önceden kinetix gibi markaların ayakkabılarını giyiyordum kısa sürede yırtılıyordu. Bu sefer Puma alayım dedim fiyatı da uygunken. Bakalım ne kadar götürecek.

Dostum bu ayakkabi yuruyus kosu gym ici kullanmak icin alinir, gunluk 12 13 saat giyersen hasat olursun ona gore.

Hocam fiyat uygun ve rahat bir ayakkabı, yaz içinde uygun. Hor kullanmaktan kastım sürekli hergün giyerseniz ömrü kısa olur, çünkü dayanıklılık konusunda çok sağlam değil.
Yazın haftada 4 5 gün giyerim diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…