Puma Ayakkabı Kargo Süresi

aliunvx

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050
Arkadaşlar dün akşam 23:50 gibi Puma'dan ayakkabı sipariş ettim, 1 Ağustos'ta köye gidiyoruz. Yani en geç 31'inde kargo gelir mi ?

Dostum keşke riske atmasaydın, bence yakın bir akrabanın komşunun adresini güncellettir kargoya verilmeden ne olur ne olmaz yetişir ise onlardan alırısn

Arkadaşlar dün akşam 23:50 gibi Puma'dan ayakkabı sipariş ettim
Bugün sipariş alınır eğer stokta varsa kargolanır ve yola çıkar. Diğer günde bulunduğunuz yerin kargo şubesine gelir.

Gelir diye düşünüyorum kargolar artık biraz hızlı çalışıyor. Yani ben aldığımda 1-2 güne geliyor

Bir keresinde bkmkitap'tan almıştım 1 haftada gelmişti de ondan sordum. (O günden beri ptt kargo kullanmıyorum)
Bu arada ürün yurtiçi kargo ile geliyor.
Gelir diye düşünüyorum kargolar artık biraz hızlı çalışıyor. Yani ben aldığımda 1-2 güne geliyor

@aliunvx PTT hantal bir kargo zaten. Yurtiçi, Aras, MNG gibi kargolar hızlı çalışıyor.

Hâlâ kargoya vermediler bu perşembe gidiyorum yaptıkları umursamama mı yoksa iş mi çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…