Giyim PUMA Fenerbahçe S.K. Cat T-shirt Tee Unisex 172 TL (Mobil uygulamada ekstra indirimle 122 TL)

LuciFeriaNx

Hectopat
Aşağıdaki ürün 299 TL'den 172 TL'ye düşmüş vaziyette. Hatta Amazon Prime üyelerine özel mobil uygulamada ilk siparişe özel ekstra 50 TL indirimle 122 TL'ye kadar düşebiliyor. Son 3.5 saat sipariş vermek için.

puma.png

Son düzenleme:
Bende mobil uygulamadan bakmama rağmen 122 liraya düşmedi. Ekstra bir şey mi yapmam gerekiyor Prime üyesiyim?
Bazı kullanıcılara ekstra indirim uyguluyor bazılarına uygulamıyor. Ben de anlayabilmiş değilim tam olarak. Arkadaşım 122 TL'den aldı 1 saat kadar önce o yüzden emin konuşabiliyorum. Uygulanan ekstra indirimin adının ''1 Kasım - 31 Aralık Amazon Mobile'den verdiğin siparişe 50 TL indirim'' olduğunu biliyorum sadece.

Edit: @appa arkadaşımızın bilgisi üzerine ilk siparişe özel bir indirim olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Konuyu da güncelledim.​

Son düzenleme:
Bazı kullanıcılara ekstra indirim uyguluyor bazılarına uygulamıyor. Ben de anlayabilmiş değilim tam olarak. Arkadaşım 122 TL'den aldı 1 saat kadar önce o yüzden emin konuşabiliyorum. Uygulanan ekstra indirimin adının ''1 Kasım - 31 Aralık Amazon Mobile'den verdiğin siparişe 50 TL indirim'' olduğunu biliyorum sadece.​
Şimdi müşteri hizmetlerine sordum, ilk siparişe özelmiş.

Geri
Yukarı