PureDark, FSR 3'ün HUD ve ghosting problemlerinin olmadığı bir modu uyarladı!

Yapacak bir şey yok maalesef. Ya oyuna gelmesini bekleyeceğiz ya da modlara bel bağlayacağız oyuna gelene kadar.

Her oyuna FSR 3 gelmez çünkü.
Hep kafamda şu takılıyor geçen günlerde Cyberpunk 2077'de FSR3 modunu denedim ve FPS uçtu baya sevindim lakin sadece bana mı öyle geliyor yoksa hareket ederken görüntü böyle çok bulanık oluyor bunu bir şeye benzetmek gerekirse RDR2'yi 1080p'de oynamak gibi (1080p'de oynuyorum orası ayrı 😀) hissettiriyor ve bu FSR3 resmi olarak Cyberpunk'a geldiği zaman hem FG hemde DLSS nasıl açacağız bunu düşünüyorum.

Hep kafamda şu takılıyor geçen günlerde Cyberpunk 2077'de FSR3 modunu denedim ve FPS uçtu bayağı sevindim lakin sadece bana mı öyle geliyor yoksa hareket ederken görüntü böyle çok bulanık oluyor bunu bir şeye benzetmek gerekirse RDR2'yi 1080P'de oynamak gibi (1080P'de oynuyorum orası ayrı 😀) hissettiriyor ve bu FSR3 resmi olarak Cyberpunk'a geldiği zaman hem FG hem de DLSS nasıl açacağız bunu düşünüyorum.

Frame Generation özelliğinden oluyor bulanık sorunu. Oyuna geldiği zaman bildiğin ayarlardan açacaksın.
Oyunda zaten resmi olarak DLSS 3 var. RTX 4000 sahipleri kullanıyor. Diğer türlü RTX 4000 haricî kullananlar oyunun ayarlarından normal açtığı gibi açacak.

Frame Generation özelliğinden oluyor bulanık sorunu. Oyuna geldiği zaman bildiğin ayarlardan açacaksın.
Oyunda zaten resmi olarak DLSS 3 var. RTX 4000 sahipleri kullanıyor. Diğer türlü RTX 4000 haricî kullananlar oyunun ayarlarından normal açtığı gibi açacak.
Ben hem FSR3'ün Frame Generation'nı kullanırken bir yandan DLSS 2/3.5 (En son hangi sürüm geldi bilmiyorum) kullanmak istiyorum yani bir nevi kombinlemek gibi öyle bir şey yapılabilir mi sizce?

Ben hem FSR3'ün Frame Generation'nı kullanırken bir yandan DLSS 2/3.5 (En son hangi sürüm geldi bilmiyorum) kullanmak istiyorum yani bir nevi kombinlemek gibi öyle bir şey yapılabilir mi sizce?

Resmi olarak FSR 3 geldiği zaman oyuna zaten moda gerek kalmıyor ve sadece tek bir tane teknolojiyi açabilirsin.

Diğer türlü modlara destek gelirse FSR 3'ün FG'sini diğer XeSS veya DLSS ile açabilirsin belki.

Yoksa aynı anda DLSS 3 FSR 3 bunlar şu an mümkün değil.

Resmi olarak FSR 3 geldiği zaman oyuna zaten moda gerek kalmıyor ve sadece tek bir tane teknolojiyi açabilirsin.

Diğer türlü modlara destek gelirse FSR 3'ün FGsini diğer XeSS veya DLSS ile açabilirsin belki.

Yoksa Aynı anda DLSS 3 FSR 3 bunlar şu an mümkün değil.
Anlıyorum teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

Yapacak bir şey yok maalesef. Ya oyuna gelmesini bekleyeceğiz ya da modlara bel bağlayacağız oyuna gelene kadar.

Her oyuna FSR 3 gelmez çünkü.

Ha bir de bu modlar halen beta olduğundan dolayı ücretli. Emin olun tam sürüme çıktıklarında ücretsiz olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı