Puro içen var mı?

Hiç orijinal İngiltere Puro'sunu denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Önceden bayağı bir içtim ama hep ucuz yani tekelden ya da büfeden alıyordum. O yazdıklarım dışında dikkat edilecek başka pek bir şey yok. Belki kibritle yakmak diyebilirim hani çakmak gazı puronun tadını bozuyor diyor bazıları o yüzden.

Onlar aromalı purolar. Gerçek purolarda o tür yapay aroma olmaz. Tütünün kendi tadı olur. Ve kötü kokarlar zaten. Özellikle içilen ortama dışardan giren biri için koku iğrenç olur Pipo tütünlerinde de aromatikler ayrı bir kategoridir. Hem puroda hemde pipoda yapay aromalı tütünler çabuk ısınır o yüzden acılaşır. Doğal tütünler daha serin yanar. Puro çakmağına gerek yok. Biraz uğraşarak normal çakmakla yakabilirsin. Humidorada gerek yok. O stok yapanlar saklayanlar ve sürekli içenler için. Puro kesiciyi bulursun ama yoksa keskin bir bıçakta iş görür.

İlla puro kesicisiyle kesilmeli düzgün bir kesik olmalı diyorlar ama bence biraz abartılmış. Evet biliyorum puroların sonradan aromalandırıldığını, orjinal puronun kokusunun çok kötü olduğunu söylüyorlar hiç koklamadım o kokuyu. Normal çakmak aromasını bozuyor diyorlar ama puro çakmağında da gaz var sanki o gaz bozmuyor mu aromayı?

Senelerdir puro içen adamlar biliyorum, pürmüzlü çakmak kullanmayanıda var. Eşit şekilde yaktıktan sonra birşey olmaz. Zaten aromalı puroları yakmak daha kolay Bu tür aksesuarlar ritüeller vs.ler işin kültür ve zevk yanını destekleyici şeyler.

Romeo Julietten veya şu Backwoods marka bir puro alıcam ilk fırsatta. Pürmüzlü çakmak zaten 3 lira, puro çakmağı kullansanda gazlı zaten ne olacak ki. Bilgileriniz için sağolun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…