Pusat K3 Pro mekanik oyuncu klavyesi alınır mı?

Türkiye'den alacaksanız HP Omen encoder alabilirsiniz. Yurt dışından epomaker TH66 Pro alabilirsiniz. 10angelpgc kuponuyla 48.5 dolara geliyor, vergiyle 2000'e varabilir fiyatı.

Logitech G G213 sipariş verdim günde en fazla 2 saat oyun oynuyorum membran işimi görür diye düşünüyorum hoşuma giden model bulamadım yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam keşke bize de sorsaydınız, iptal edip encoder almanız sizin için çok daha iyi olur.

Ses açma kısma tuşları yok ve sadece kırmızı renk ışık veriyor tip olarak hoşuma gitmedi şu an kullandığım klavye çok ucuz ve kalitesiz tuş aydınlatması olsa o bile işimi görüyor Pusat K3 Pro tip olarak hoşuma gitti ama yorumları kötü.

Ses açma kısma tuşları yok ve sadece kırmızı renk ışık veriyor tip olarak hoşuma gitmedi şu an kullandığım klavye çok ucuz ve kalitesiz tuş aydınlatması olsa o bile işimi görüyor Pusat K3 Pro tip olarak hoşuma gitti ama yorumları kötü.

Hocam HP Omen encoder ile G213 arasında dağlar kadar fark var. Omen Encoder G213'ten çok daha kaliteli bir model. Ayrıca G213'te kronik sorunlar var.

Geri
Yukarı