Python 32 Bit sorunu

AgeanGothic

Hectopat
Daha fazla  
Python yazılımını indirdim. Ancak sistemim X64 Bit Windows 10 olmasına rağmen exe. Dosyasını açarken python X32 Bit yazıyor. Sorun olur mu?
(Son sürüm)

Kodlama dilini öğrenmek için kullanacağım ancak PyCharm kullanmayı düşünmüyorum.

IDE hassas bir seçimdir. IDE kaynaklı sorunların minimum olması için alanındaki en iyi IDE'lere yönelmenizi tavsiye ederim. Aksi halde sorun IDE'de olsa bile nerede hata yapıyorum diye diye çıldırır vazgeçersiniz. PyCharm olmak zorunda değil ancak İyi bir IDE seçin ;)

IDE hassas bir seçimdir. IDE kaynaklı sorunların minimum olması için alanındaki en iyi IDE'lere yönelmenizi tavsiye ederim. Aksi halde sorun IDE'de olsa bile nerede hata yapıyorum diye diye çıldırır vazgeçersiniz. PyCharm olmak zorunda değil ancak İyi bir IDE seçin ;)

Önerebileceğiniz IDE programı var mı?

Önerebileceğiniz IDE programı var mı?

PyCharm en iyi Python IDE'lerindendir. Diğer IDE'ler de var ancak bu demek olumuyor ki sadece IDE kullanın. Visual Studio Code, Atom gibi gelişmiş editörler sayesinde de geliştirme yapabilirsiniz. Ayrıca PyCharm en iyi Python IDE'lerinden olsa da en iyi IDE değildir ve sadece Python destekler. İleride farklı bir dil de kullanmak isterseniz farklı bir IDE öğrenmek zorunda kalacaksınız. Daha gelişmiş bir IDE istiyorsanız Visual Studio IDE'ye bir göz atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı