Python Kütüphane indirmeye çalışırken hata

414605

Hectopat
Makaleler
1
pip install pyaudio pyaudio kütüphanesini indirmeye çalışınca aşağıdaki hatayı veriyor.

[CODE title="Hata Kodu"]ERROR: Command errored out with exit status 1:
command: 'c:\users\hp\appdata\local\programs\python\python39\python.exe' -u -c 'import sys, setuptools, tokenize; sys.argv[0] = '"'"'C:\\Users\\HP\\AppData\\Local\\Temp\\pip-install-4dglr_eo\\pyaudio\\setup.py'"'"'; __file__='"'"'C:\\Users\\HP\\AppData\\Local\\Temp\\pip-install-4dglr_eo\\pyaudio\\setup.py'"'"';f=getattr(tokenize, '"'"'open'"'"', open)(__file__);code=f.read().replace('"'"'\r\n'"'"', '"'"'\n'"'"');f.close();exec(compile(code, __file__, '"'"'exec'"'"'))' install --record 'C:\Users\HP\AppData\Local\Temp\pip-record-kwgnre7r\install-record.txt' --single-version-externally-managed --compile --install-headers 'c:\users\hp\appdata\local\programs\python\python39\Include\pyaudio'
cwd: C:\Users\HP\AppData\Local\Temp\pip-install-4dglr_eo\pyaudio\
Complete output (9 lines):
running install
running build
running build_py
creating build
creating build\lib.win-amd64-3.9
copying src\pyaudio.py -> build\lib.win-amd64-3.9
running build_ext
building '_portaudio' extension
error: Microsoft Visual C++ 14.0 is required. Get it with "Build Tools for Visual Studio": https://visualstudio.microsoft.com/downloads/
----------------------------------------
ERROR: Command errored out with exit status 1: 'c:\users\hp\appdata\local\programs\python\python39\python.exe' -u -c 'import sys, setuptools, tokenize; sys.argv[0] = '"'"'C:\\Users\\HP\\AppData\\Local\\Temp\\pip-install-4dglr_eo\\pyaudio\\setup.py'"'"'; __file__='"'"'C:\\Users\\HP\\AppData\\Local\\Temp\\pip-install-4dglr_eo\\pyaudio\\setup.py'"'"';f=getattr(tokenize, '"'"'open'"'"', open)(__file__);code=f.read().replace('"'"'\r\n'"'"', '"'"'\n'"'"');f.close();exec(compile(code, __file__, '"'"'exec'"'"'))' install --record 'C:\Users\HP\AppData\Local\Temp\pip-record-kwgnre7r\install-record.txt' --single-version-externally-managed --compile --install-headers 'c:\users\hp\appdata\local\programs\python\python39\Include\pyaudio' Check the logs for full command output.[/CODE]

Şunları yazıp bir deneyin "pip install pipwin" sonra "pipwin install pyaudio". (Ben böyle çözmüştüm.)

Hemen deniyorum.

Hocam bu link mi ?
@Luuks
Şunları yazıp bir deneyin "pip install pipwin" sonra "pipwin install pyaudio". (Ben böyle çözmüştüm.)
Olmadı hocam.

@Eray T @24099 bakabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Visual Studio 2019 için araçlar altındaki Visual Studio 2019 için Derleme Araçları 'nı kurman gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…