Q6600, GTX 550 Ti Sistem için Güç Kaynağı Önerisi

Jonathan North

Megapat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Recep abi ben Mert. Sana bir sorum olacak fakat öncelikle sistemimi yazayım. CPU=intel core 2 quad q6600 g0 rev.2400mhz RAM=4 GB g.skill single channel GPU=asus nvidia geforce gtx550ti directcu(910mhz overclocked olanı) HDD=samsung(500 GB 16 MB) Motherboard=msi g41-m p43combo ek olarak egzoz fan olarak 12cm fan samsung dvd writer Monitör=asus 18.5 (vh197d)led monitör. Recep abi bana power supply olarak ne önerirsin ? Bütçem 150-160 TL. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Sizin zaten bir konunuz vardı. Başka bir konunun altına da aynı şeyi yazdığınız için ceza alabilirsiniz. Bu konuda bilgili arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Sabredin biraz.

Aynı içerikte ki konuların bir başlıkta toplanması söz konusu değil. Her PC önerisi isteyen bir başlıkta toplarsa neler olacağını hiç düşündünüz mü? Yüzlerce sayfa oluşur bir haftada. Technopat'ta konular kolay kolay silinmez. Bunun için ceza alabilirsiniz.

Bunun için çok özür dilerim. Kuralları dikkate alıp uygun bir şekilde yazmaya özen göstereceğim. Bu arada telefondan gönderdiğim için anlaşılır bir şekilde yazamıyorum. Zaten bundan sonra PC de yazacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı