Q6600 PC kaç TL eder?

Yahu satarsınız tabi 3000 TL'ye fakat alan kişiye kazık atmış olursunuz. Sistem eski sistem sonuçta. 775'in en iyi işlemcisi bile neredeyse R3 1200 ile kapışıyor. Alan adam niye fazla para versin ki? Fiyatlar da malûm ikinci elde sıfırını geçmişken, herkes kafasına göre fiyat yazarsa böyle olur.

Xeon E5430 ve HD7770 sistemi 1100'e sattım bu sistem de en fazla 1.5K eder. Monitörü de eklersek 2K diyebiliriz. Ekran kartı hariç çok da iyi değil ayrıca LGA 775'ler çağ dışı kalacak 1 seneye kalmadan yeni AAA oyunlarla birlikte.

Yahu satarsınız tabii 3000 TL'ye fakat alan kişiye kazık atmış olursunuz. Sistem eski sistem sonuçta. 775'in en iyi işlemcisi bile neredeyse R3 1200 ile kapışıyor. Alan adam niye fazla para versin ki? Fiyatlar da malûm ikinci elde sıfırını geçmişken, herkes kafasına göre fiyat yazarsa böyle olur.

Xeon alsam.

Fazla bir şey değişmez hocam, sistem sıkıntı. Eski sistem...

Yahu satarsınız tabii 3000 TL'ye fakat alan kişiye kazık atmış olursunuz. Sistem eski sistem sonuçta. 775'in en iyi işlemcisi bile neredeyse R3 1200 ile kapışıyor. Alan adam niye fazla para versin ki? Fiyatlar da malûm ikinci elde sıfırını geçmişken, herkes kafasına göre fiyat yazarsa böyle olur.

Sizce 2500 2800'e satayim mi.

Xeon X5450 alsanız belki biraz daha idare edebilecek bir sistem fakat dediğim gibi diğer parçalar iyi değil bilgisayardan anlayan biri en fazla 2000 verir. Ama şöyle oyun oynatıyor böyle montaj yapıyorum diye keklerseniz 3000'e verirsiniz.

Xeon X5450 alsanız belki biraz daha idare edebilecek bir sistem fakat dediğim gibi diğer parçalar iyi değil bilgisayardan anlayan biri en fazla 2000 verir. Ama şöyle oyun oynatıyor böyle montaj yapıyorum diye keklerseniz 3000'e verirsiniz.

Benim amacım 2500'lerde satıp APU almak 300TL'ye letgodanda montiör almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı