Q6600 Sistem BF3 Kaldırır Mı?

Hayır doğru değil. Yanlış yazmışsıın. O dediğin pack grafik düşüren pack ise GTA 5 bile oynarsın.

Siz ne sanıyordunuz ? 1080p de ultra'da felan mı, oynayacağımı ? O patch de 480x320p de oynayacağım.
Bir de 'Yanlış yazmışsıın.' da ki siyah yazdığım 'ı' dan iki tane var. Düzenleyip birini sil.

Q6600 işlemciyi bilen bilir. Efsane işlemcilerden dir. GTX650Ti Boost ile High'de sorunsuz oynuyordum. Online'da uzun süre oynadım sıkıntı çıkarmadı bana.

Siz ne sanıyordunuz ? 1080p de ultra'da felan mı, oynayacağımı ? O patch de 480x320p de oynayacağım.
Bir de 'Yanlış yazmışsıın.' da ki siyah yazdığım 'ı' dan iki tane var. Düzenleyip birini sil.
Anca o patch ile oynarsın. Patch yapmadan 640x480 lowda zor oynarsın. Bu arada bende core 2 quad kullanıyorum. Patch falan yapacağını yazmamıştın. Patch ile Pentium 4 sistemde bile oynarsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı