Q6600 sisteme oyun tavsiyesi

UmutAB

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Netac SSD 240GB
Ekran kartı
Atı radeon hd 4300/4500
Anakart
GA-P35C-S3
İşlemci
i2 q6660 2.40hz
Merhaba dostlar, benim bir sistemim var kötü bir sistem gün içinde sadece SA:MP ve Minecraft oynayarak geçiriyorum. Yaz tatili geldi tatil boyunca bunları oynayamam :( bu sisteme hangi oyunlar oynanabilir? Eski yeni düşük grafik fark etmez, şimiden teşekkürler </3

1687554583765.png

1687554598332.png

Eran kartı olarak bir de elimde GeForce 8600 GTS var diye hatırlıyorum.

Donanım yükseltmesi de yapabilirim RAM ekran kartı falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard Truck Apocalypse -> 85 TL fiyatı var ama indirime girer muhtemelen. Kamyonlara silahlar taktığınız ve bu şekilde görevler yaptığınız bir oyun. Günümüzdeki Crossout'un atası diyebilirim.

Just Cause 2 -> Minimum ekran kartı 8800 istiyor ama 8600 de oynatabilir. En kötü Just Cause 1 bakın onu kesin oynatır.

Unreal Tournament 3 veya 2004 -> Steam'da mevcut değil, nereden bulursunuz bilemiyorum ama bilgisayarda bulunsun derim. Girip botlarla 2 maç atıp çıkabilirsiniz ya da hikaye modunu oynayabilirsiniz (Hikaye modu da maç bazlı)

Counter Strike Condition Zero -> Maç bazlı görevleri olan bir diğer oyun. Yılların CS'sine farklı bir soluk gelmiş. Hala arada oynarım bu arada. Görev sizden atıyorum 5 adam öldürmenizi, 3 tanesini keskin nişancı tüfeği ile öldürmenizi ve 4 rehineyi kurtarmanızı istiyor. Bunları sağlayıp en az 2 farklı galibiyet elde etmeniz gerekiyor. Baktığınız zaman mücadele kısmı zevkli.

Yeni konular

Geri
Yukarı