Q8200 Sistem Windows 7'ye Dönülmeli mi?

Cyrexl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemimde güncel olarak Windows 10 kullanıyorum. Fakat aldığım performans tatmin etmiyor açıkçası. Eğer sistemimi Windows 7'ye taşırsam performansım ne yönde etkilenir? Teşekkür ederim.

Sistemim:
  • Anakart: P5G41T-M LX
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU q8200 @ 2.33 GHz
  • Ekran kartı: Sapphire HD 6850 1GB DDR5 256bit
  • RAM: Kingston 6 GB DDR3

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sistemimde güncel olarak Windows 10 kullanıyorum. Fakat aldığım performans tatmin etmiyor açıkçası. Eğer sistemimi Windows 7'ye taşırsam performansım ne yönde etkilenir? Teşekkür ederim.

Sistemim:
Windows 7 sp1 kullanmanızı öneririm.

Windows 7 daha rahat etmenizi sağlayacağını düşünüyorum.

Daha önce bende q8200 lü sistem kullanmıştım win 7 de kullanırken win 10 a geçtim oyun performansında win 10 daha çok memnun etti sonra ssd taktım ve inanılmaz hızlar aldım 15-20 sekme açık geziyodum, üstüne bir kaç oyun açıktı ve yetmezmiş gibi bunların hepsini 4 gb ram ile yapıyodum ve bir saniye bile teklemedi.

Sistemim:
Hocam Windows 7 tarihe karışacak 2020'de işlemcini geliştir birde SSD al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı