Q8300 Sisteme 300 TL Ekran Kartı Önerisi

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Öncelikle herkese merhaba.
Bilgisayarımı biraz yükseltmek istedim ve ekran kartımın ATI Radeon HD 6350 ekran kartının çöp olduğunu sonradan fark ettim. Sistemimin özellikleri;
  • Anakart: Fujitsu D3041-A1
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz
  • RAM: 4 GB
Bana 200-300 TL arası bir ekran kartı önerebilir misiniz? Hiç değilse oyunları düşük ayarlarda açabilecek bu ekran kartıyla GTA5'te en fazla 20-25 FPS alıyor.
Bir de sistemimin çok eski olduğunu biliyorum lütfen tamamen değiştir gibi mesaj atmazsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet takabilirsiniz. Yaklaşık FPS değerleri için, Youtube'dan testleri izleyebilirsiniz. O kart ile ilgili benim pek bilgim yok.

GT 1030 veya R7 240 olabilir. RAM DDR2 ise 4GB üstüne çıkmıyor diye biliyorum. GT 1030 daha iyidir benim tavsiyem de o ama bulunursa 300TL'ye.

GET olayı nedir tam olarak?
Güvenli ödeme yöntemi. Kredi kartıyla ödeme yapıyorsun, para sitenin havuzuna düşüyo. Sen onaylamadığın sürece para satıcıya ulaşmıyo. O arada ürün gelir, bir bilgisayarcıya gider inceletirsin veya kendin inceleyerbilirsen incelersin. Ürünü beğenirsen onaylarsın, arızalı çıkarsa geri gönderirsin. Paran da sana geri gelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı