Q8400 ile HD 4850 512MB Oyun Testleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Part 1 zamanlar:
pastebin - Someone - post number 3678129

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Part 2 zamanlar:
pastebin - Mine - post number 3678135

Part 2 notlar:
pastebin - Mine - post number 3678138

Detaylı sistem özellikleri:
pastebin - Miscellany - post number 3665891

@Xamazunga

HD 5450 var bende de. Tamam, tamam ezmeyin.

HD 4650 var bende. Acaba bir GTX sahibi yada R serisi ekran kartı sahibi olmak nasıl bir duygu. Gelin bi sarılalım arkadaşlar.

@Silinen üye dostum üzülme. Açık konuşayım R7 260X sahibiyim ve HD 4850'yi bundan daha çok kullanıyorum. Eski sistemler ve 2.el parçalar ile uğraşmak benim için daha zevkli nedense.

Aynen, bende de bir hastalık oldu donanımla uğraşmak. Sorun çıkmazsa sorun oluyor. Örneğin en son HDD kafesini söküp kasaya köpük bantla yapıştırdım, artık HDD bebekler gibi mışıl mışıl uyuyor. Hareketli parçaları sessizleştirmek için birebir. Hem de çok ucuz.

Ben de AMD Radeon HD5450 kullanıcısıyım, bana nedense eskilerden olduğu için daha hoş geliyor. Ne bileyim hiç bir oyunu açmamalar felan, böyle sürekli beni görünce kasmalar donmalar, sanırım benimle ciddi düşünüyor olmalı. Özellikle CS:GO'da en düşük ayarlarda verdiği ''50-60'' fps beni şaşırtıyor. Bu kart bir harika..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…