Q8400 ve GTX 750 sistem CS:GO FPS düşme sorunu

Berkay Aydeniz

Hectopat
Yaklaşık 1 hafta önce CS:GO Mirage haritasında ortalama 80 FPS alıyordum fakat dün oyuna girdiğimde FPS 100'e çıkıyor 50'ye, 30'a düşüyor 60'a çıkıyor. Bu durumu anlayamadım. Stabil FPS veren bilgisayarım şimdi vermiyor.
Sistem özellikleri;
  • GTX 750
  • Intel Quad Core Q8400
  • 2 GB 800 MHz RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Herzaman dediğim gibi 1 Ekran kartı Herzaman yeterli değildir ama senin için söylemeyeceğim kaygılanma ama rami biraz yükseltirsen iyi olur işlemci fanı yeterli oluyormu ekrankartının fanı yeterlimi bi sıcaklıklarını bakıp yazarsan iyi yardımcı oluruz

Herzaman dediğim gibi 1 Ekran kartı Herzaman yeterli değildir ama senin için söylemeyeceğim kaygılanma ama rami biraz yükseltirsen iyi olur işlemci fanı yeterli oluyormu ekrankartının fanı yeterlimi bi sıcaklıklarını bakıp yazarsan iyi yardımcı oluruz
sıcaklıklara baktığımda termal macunu yeni değiştirdim işlemcimin sıcaklığı yükte 70 i geçmiyor ekran kartım gaming model çift fanlı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı