Q9400 GT730 sistem Valorant açar mı?

498386

Decapat
Sistemimde:
Q9400 4 çekirdek 2.66GHz
GT 730 2 GB 128bit.
8 GB RAM.
Özellikleri bulunuyor. Valorant'ın minimum sistem gereksimlerine baktığımda sistemim kaldırıyor ama geçenlerde yüklediğimde oyun hem çok yavaş açılıyor. Hem de oyuna anlık büyük droplar giriyor. Yavaş açılmasının sebebinin HDD olduğunu düşünüyorum ama büyük droplar girmesinin nedenini bulamadım. 1024x768 çözünürlükde Low ayarlarda 60FPS oynayabilir miyim?

Sistemimde:
Q9400 4 çekirdek 2.66GHz
GT 730 2 GB 128bit.
8 GB RAM.
Özellikleri bulunuyor. Valorant'ın minimum sistem gereksimlerine baktığımda sistemim kaldırıyor ama geçenlerde yüklediğimde oyun hem çok yavaş açılıyor. Hem de oyuna anlık büyük droplar giriyor. Yavaş açılmasının sebebinin HDD olduğunu düşünüyorum ama büyük droplar girmesinin nedenini bulamadım. 1024x768 çözünürlükde Low ayarlarda 60FPS oynayabilir miyim?

50FPS alırsın ama drop çok giriyor bende Quad Q8300 R7 265 40FPS'lerde gezdi.

50FPS alırsın ama drop çok giriyor bende Quad Q8300 R7 265 40FPS'lerde gezdi.

Şimdi fark ettim 8 GB RAM'in varmış benim 4 GB'dı biraz daha fark yaratır.

Sistemimde:
Q9400 4 çekirdek 2.66GHz
GT 730 2 GB 128bit.
8 GB RAM.

Hocam NVIDIA ayarlarından her şeyi performansa çekin.

1708768347521.png

Fotoğraf GTX680'den muhtemelen aynıdır.

1708768395843.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaldırması lazım videoya göre.

Hocam yeni güncellemeler geldikçe optimizasyon düşüyor bu video geçen sene çekilmiş.

Sistemimde:
Q9400 4 çekirdek 2.66GHz
GT 730 2 GB 128bit.
8 GB RAM.

Ayrıca HDD oyun performansına gözle görülür etki eden bir donanım değildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaldırması lazım videoya göre.

Peki anlık gelen dropların sebebi ne olabilir?

Hocam NVIDIA ayarlarından her şeyi performansa çekin.

Eki Görüntüle 2124829

Fotoğraf GTX680'den muhtemelen aynıdır.

Eki Görüntüle 2124830

Hocam yeni güncellemeler geldikçe optimizasyon düşüyor bu video geçen sene çekilmiş.

Ayrıca HDD oyun performansına gözle görülür etki eden bir donanım değildir.

Deneyeceğim ama oyun çok yavaş açılıyor mesela ilk raund bitiyor benim oyun oyle baslıyor bu HDD ile alakalı olduğunu düşünüyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Peki anlık gelen dropların sebebi ne olabilir?

Deneyeceğim ama oyun çok yavaş açılıyor mesela ilk raund bitiyor benim oyun oyle baslıyor bu HDD ile alakalı olduğunu düşünüyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Dediğim gib FPS'e etkisi olmaz fakat SSD'yi geç yüklenmesini önlemek için alabilirsin.

Geri
Yukarı