Q9400 için en iyi ekran kartı

C mert koçak

Decapat
Dostlar Q9400 DDR2 4 GB RAM bir PC için en iyi en performanslı ne olur? Ben GTX 750 Ti düşünüyorum da bir sıkıntı çıkar mi? Başka ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR2 4 GB ram olması işi biraz zorlaştırıyor. Sisteminizi güncellemeniz daha mantıklı olacaktır. Eğer güncellemek için yeterli bütçeniz veya niyetiniz yoksa ramleri değiştirmek mantıklı olur. Bazı 775 pin anakartlar DDR3 ram destekliyor. 8 GB DDR3 ram takmak mantıklı olur. Anakartınızın DDR3 ram desteği yoksa G41 chipset anakart alınabilir. Q9400 ile GTX 1050ti kullanabilirsiniz daha üstü darboğaz yapar diye düşünüyorum.

DDR2 4 GB ram olması işi biraz zorlaştırıyor. Sisteminizi güncellemeniz daha mantıklı olacaktır. Eğer güncellemek için yeterli bütçeniz veya niyetiniz yoksa ramleri değiştirmek mantıklı olur. Bazı 775 pin anakartlar DDR3 ram destekliyor. 8 GB DDR3 ram takmak mantıklı olur. Anakartınızın DDR3 ram desteği yoksa G41 chipset anakart alınabilir. Q9400 ile GTX 1050ti kullanabilirsiniz daha üstü darboğaz yapar diye düşünüyorum.
Anakart asus p5qpl-am (g41) ddr3 desteği yok diye biliyorum var mi? 775 pin ddr3 anakart önerin var mi

Aynı anda hem DDR3 hem de DDR2 bellek takamazsınız, birini seçmeniz gerek. Belleği 8GB yaptıktan sonra GTX 750-750 Ti takabilirsiniz. Daha fazlası ile çok darboğaz yakacaktır işlemciniz.

750 Ti'dan daha yüksek performanslı ekran kartı alırsanız işlemci besleyemeyeceği için performans düşüklüğü yaşarsınız.
Anladim teşekkürler ztn alacağım kart

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı