Q9400 ve RX 460'ı satıp Q9650 ve GTX 1050 Ti almak

ERDEM KÖSE

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Benim Quad Q9400 ve Gigabyte RX460'lı sistemim var 2'sini de satıyorum. Bunları satıp işlemciyi Quad Q9650, ekran kartını ASUS Expedition GTX 1050 yapmak istiyorum, sizce ne kadar mantıklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar. Benim Quad Q9400 ve Gigabyte RX460'lı sistemim var 2'sini de satıyorum. Bunları satıp işlemciyi Quad Q9650, ekran kartını ASUS Expedition GTX 1050 yapmak istiyorum, sizce ne kadar mantıklıdır?
Alacağın işlemci iyi durumda mı? Ne kadar fark vereceksin. Tİ ise değer düz model için değmez.

Bence fazla uğraşma. Ama yine de sen bilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Burada da gördüğün üzere GTX 1050 Ti 8-12 FPS arasında daha fazla performans veriyor RX 460'a göre. İşlemcin de değişecek fakat fark yaratmaz bu. Vereceğin para miktarı 300-400 TL ise bence değmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı