QCY H4 ekolayzer ayarı önerisi

LADES312

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Konu basit QCY H4 için bir ekolayzer arıyorum sesini Max seviyeye çıkarabilecek bir ekolayzer ve ayrıca güzel ses kalitesi sağlayacak iki tane veya ikisinin birleşimide olabilir teşekkür ederim.

Ben bu ayarı kullanıyorum, ek olarak eğer ses az olursa uygulama kullanıyorum ses arttırmak için. Bilgisayara kablosuyla bağlayınca çıkan ses seviyesi ile bluetoothla telefona bağlayınca çıkan ses seviyesi aynı olmadığı için uygulama kullanmayı tercih ediyorum. Screenshot_2023-10-27-10-13-43-287_com.qcymall.googleearphonesetup-edit.jpg

Ben bu ayarı kullanıyorum, ek olarak eğer ses az olursa uygulama kullanıyorum ses arttırmak için. Bilgisayara kablosuyla bağlayınca çıkan ses seviyesi ile Bluetooth'la telefona bağlayınca çıkan ses seviyesi aynı olmadığı için uygulama kullanmayı tercih ediyorum. Eki Görüntüle 2017640

Çok teşekkür ederim böyle kalite artışı görmedim çok iyi ekolayzer.

Merhaba. Konu basit QCY H4 için bir ekolayzer arıyorum sesini Max seviyeye çıkarabilecek bir ekolayzer ve ayrıca güzel ses kalitesi sağlayacak iki tane veya ikisinin birleşimide olabilir teşekkür ederim.
Konudan alakasız olarak Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum ne kadardır kullanıyorsunuz performansı nasıl alınır mı

Konudan alakasız olarak Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum ne kadardır kullanıyorsunuz performansı nasıl alınır mı
2-3 haftadır kullanıyorum. Gürültü engellemesi ve ses kalitesi çok iyi JBL 500bt'den geçtiğim için dağlar kadar fark varmış gibi hissettim ki var da. Başlarda ağır gelebilir kafanızda ama zamanla alışıyorsunuz. Kulakta rahat duruyor, padler yumuşacık ama deri olduğu için yazın terletebilir.

@Kaisey ben telefondan ekolayzır ayarını eklersem başka bir cihaza bağlandığımda ekolayzır ayarları aynı kalır mı?
Ben bağladığımda bir problem görmedim yani aynı kaldı gibi görünüyor yanlış bilgi vermek istemem

Yaklaşık 1 ay önce aldım ekolayzer ayarı yapınca kulaklık çağ atlıyor full seste 3-4 dk zor dinliyorum kulağı titretiyor baslar aşırı hoş bir şey alınır fiyatına değer diye düşünüyorum mikrofon kalitesi güzel kısık sesleri fazla algılamıyor ama çok iyi ben öneririm anc tarafından pek bi umudunuz olmasın en azından arkadaki sesleri azaltıyor yağmur seside açarsanız ses mes gürültü kalmıyor.

Geri
Yukarı