QCY T13 ANC kutusunun şarj olduğu nasıl anlaşılır?

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 852
Bilmiyorum hocam. Bende aynısını kullanıyorum çok nadir de olsa kopmalar dışında bir sıkıntı yaşamadım kaç aydır.

Bununda dusuk yorumlu yildizlari ayni herkes ayri bisey diyor :D
İlla ki kötü yorum olacaktır. Biraz şans işi gibi duruyor.

Hocam şimdi baktım birkaç atılan yorumun fotoğrafına. Benim ki bunlara benzemiyor. Benimkinin kutusu ayna gibi yansımalı ama bunlar mat ve kutu biraz daha kare gibi. Kutunun içindeki kulaklık bölmeleri birleşik fakat benim ki ayrı ayrı. Bu 2024 modeli galiba.

Bilmiyorum hocam. Bende aynısını kullanıyorum çok nadir de olsa kopmalar dışında bir sıkıntı yaşamadım kaç aydır.

İllaki kötü yorum olacaktır. Biraz şans işi gibi duruyor.

Hocam şimdi baktım birkaç atılan yorumun fotoğrafına. Benimki bunlara benzemiyor. Benimkinin kutusu ayna gibi yansımalı ama bunlar mat ve kutu biraz daha kare gibi. Kutunun içindeki kulaklık bölmeleri birleşik fakat benimki ayrı ayrı. Bu 2024 modeli galiba.

IMG_20240110_180855.jpg

Bana gelen kutu bu şekilde. Kulaklık kutusunu diyorsanız.

IMG_20240111_010645.jpg

Normal ve ANC özellikli iki model varmış. Benim ki normal sanırım. Kutunun malzemesi farklı gibi duruyor. Bende yansıyor çünkü. ANC modelini kardeşime sipariş ettim birkaç saat önce. Memnun musunuz ona göre iptal edeyim siparişi :)

Normal ve ANC özellikli iki model varmış. Benimki normal sanırım. Kutunun malzemesi farklı gibi duruyor. Bende yansıyor çünkü. ANC modelini kardeşime sipariş ettim birkaç saat önce. Memnun musunuz ona göre iptal edeyim siparişi :)

Ben memnunum ama kulağı alışık değilse rahatsız eder ilk başlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı